2733
2739
سلام من بچم 80 روزش هست حدود 1 ماهی هست که بعضی وقتها که شیر می خوره یا پاشا می کشه یا تو خواب پاش یکم می لرزه بعضی وقتها با دست میگیرم خوب میشه بعضی وقتها نه البته خیلی کم حدود یه ثانیه به نظرتون مشکلی هست خیلی می ترسم اول اسفند نوبت دکترش هست یعنی زودتر ببرم دکتر دو هفته پیش دکتر بودم فکر کردم مهم نیست نپرسیدم ولی حالا می ترسم کمک کنید.
نمیخوام نگرانت کنم ولی به هر حال به عنوان تجربه میگم خواهر زاده منم همین طور بود البته هم سنش کمتر از نینی شما بود هم لرزشش یه کم بیشتر ازمایش داد به خاطر کمبود کلسیم بود که باید حتما تو نوزادی بهش توجه بشه چون کمبودش خطرناکه حالا شم هم یه مشورت با دکترش بکن اگه صلاح دونست برات از مینویسه
درمورد این موضوع من خیلی شنیدم که طبیعیی هستش نگران نباش
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نوزادمنم 36روزش است دست وپای اوموقع گریه یاعوض کردن می لرزددکی گفت مشکلی نیست اگربادست نگه داشتیم ولرزش قطع شدمشکلی نیست ولی اگرهمراه بادست ماحرکت کردمشکل است
آزمایش قندوکلسیم هم دادم هیچ مشکلی نبوددکی گفت رفلکسهای طبیعی خودش است وتاچندهفته دیگه برطرف میشه اماچندروزی است پای اوموقع شیرخوردن می پردکه نگرانم
دخترم زندگی منه
علی من 5 ماهش تموم شده
موقع شیر خوردن پاش میلرزه یهو
حتی وقتی میگیرم بازم میلرزه
5 ثانیه طول میکشه تا تموم شه
باید ببرمش دکتر؟؟؟
0912-2240164 پارچه نمدی شریف/پذیرش نمایندگی در شهرستان ها namadkari.blogfa.com
مادرای عزیز پسر من تا 2 ماهگی این مشکل رو داشت حتی وقتی میخواست بدنش رو بکسه زمانی که از خواب بیدار میشد هم دست هم پاش میلرزید پیش دکتر بردم گفت عادیه الآن 3 ماهش تموم شده و از اون لرزشها خبری نیست
خدایا بی منت هدیه کردیش، بی منت حفظش کن
2706