2733
2739
عنوان

حساسیت به گلوتن«گندم ،جو.»

19921 بازدید | 100 پست

بچه ها کسی هست اینجا این بیماری رو داشته باشه؟خب پس قطعا نون و جو هم نمیتونی بخوری 

از نون ذرت میشه استفاده کرد 

شما خودتون درست میکنید نونش رو ؟اگر درست میکنید لطفا طرز درست کردنش رو بگید 

و اینکه بگید چه زمان درگیر این بیماری هستید و‌چه غذاهایی رو مصرف میکنید که سازگار هست با بدنتون و این بیماری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم باازمایش خون مشحص میشه این حساسیت؟؟؟ برنج هم گلوتن محسوب میشه؟؟؟؟ احساست چجوریه یعنی علایمش چ ...

من چهار سالی هست که احساس نفخ زیاد،گاهی سر درد و خواب رفتن پا و دست میشدم  بعضی سبزیجات ها هم بهم نمیسازه و اذیتم میکنن و همچنین حبوبات و‌ اول دکتر گفت که  سندرم روده تحریک پذیر داری اما با کلنوسکوپی فهمید اینجوری نیست و گفت احتمالا که به گلوتن حساسی 

من چندروزی هست نون رو کنار گذاشتم و اون علایمی که چندین سال داشتم و آزارم میداد خیلی کمتر شده حالا باید تا چند هفته ادامه بدم و ببینم ایا واقعا به گندم و جو حساسیت دارم یانه

عزیزم باازمایش خون مشحص میشه این حساسیت؟؟؟ برنج هم گلوتن محسوب میشه؟؟؟؟ احساست چجوریه یعنی علایمش چ ...

آزمایش راه اخره 

اول دکتر میگه که باید یه روز مثلا نون و شیرینی و جو بخوری «در واقع یه مدت »بعد یه روز دیگش رعایت کنی و فقط غذایی که بصورت اب پز باشه بخوری 

اخر سر واسه ی اینکه صد درصد مشخص شه تو به گلوتن حساسی ازمایش میگیرن

من چهار سالی هست که احساس نفخ زیاد،گاهی سر درد و خواب رفتن پا و دست میشدم  بعضی سبزیجات ها هم ب ...

اهان پس‌منم چند روز کنار بزارم ببینم از اینه بخدا منم یسالی میشه روانیم کرده همش انگار خفه میشم یچیزی تو گلومه انگار نه بالا میره نه پایین

تیکر یک سالگی نفسم پسرمه😍
2738
اهان پس‌منم چند روز کنار بزارم ببینم از اینه بخدا منم یسالی میشه روانیم کرده همش انگار خفه میشم یچیز ...

سر خود این کارو نکن اول برو دکتر 

من اول پیش متخصص داخلی رفتم بعدش مشاور تغذیه 

چند تا کاربر هستن کاربر دوست قدیمی شما میتونن کمک کنن تگشون کنید

سلام شما منو میشناسی؟

از کجا؟

میدونی سلیاک دارم؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
اهان پس‌منم چند روز کنار بزارم ببینم از اینه بخدا منم یسالی میشه روانیم کرده همش انگار خفه میشم یچیز ...

توضیحات منو بخون

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
عزیزم تاپیک‌ رو بخون  ممنون میشم کمکم کنی  یکی از کاربرا شما رو‌بهم معرفی کردن  @ ...

عزیزم کدوم شهر هستی؟

آیا سلیاک داری یا حساسیت به گلوتن گندم؟ چون ویژگی اینها با هم فرق داره و خیلی هم نزدیکی هایی به سندرم روده تحریک پذیر داره.

برای تشخیص سلیاک باید آندوسکوپی بدی و نه کلونوسکوپی.

سلیاک موجب تخریب پرزهای اثنی عشر و روده کوچیک میشه.

ولی حساسیت به گلوتن گندم موجب تخریب پرز نمیشه.

آزمایش تی تی جی باید بدی

2706