2733
2739

خیلی خستم شاغلم کارای خونه ام هست پسرمم یک سالشه حس میکنم انرژیش خیلی زیاده نمیدونم طبیعیه یا نه نگران اونم هستم که نکنه انرژیش بیش از حده مثلا الان با اینکه نمیتونه راه بره ولی میزم و مبل و میگیره و میره روش وایمیسه هد چی رو کانتر آشپزخونس میریزه میشکنه و....همش باید دنبالش بدوام. چهارشنبه باید بریم عروسی ولی هنوز لباس نخریدم امشب رفتیم خرید انقد اذیت کرد که مجبور شدیم برگردیم. نمیدونم فقط من انقد خسته و مادر بد و بی طاقتیم یا جز منم کسی هس

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بودم..وقتی پسرم ۱سالش بود داغون بودم..شاغل هم هستم..بخدا بعضا مینشستم گریه میکردم..الان ۴سالشه..بازم اذیت داره ولی خیلی بهترشده.درکت میکنم..صبرکن درست میشه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
منم بودم..وقتی پسرم ۱سالش بود داغون بودم..شاغل هم هستم..بخدا بعضا مینشستم گریه میکردم..الان ۴سالشه.. ...

منم الان دارم گریه میکنم. خیلی حس خستگی مفرط دارم دام میخواد بخوابم دیگه بلند نشم عاشق پسرمم ولی خب خستم. میشه چنتا سوال بپرسم

منم خستم من که دوتابچه دارمنیکی 10ساله یکی دوساله هردوشونم ازهم بدترند

راحت تر نیس از پسر من که یک سالشه؟ به نظرت شیطنت پسرم طبیعیه میترسم هایپر باشه😭

2738
۴ ماه 

خیلی سخته به نظرم سختیش کم نمیشه فقط شکلش عوض میشه الان که من فقط دنبال پسرم میدوام

راحت تر نیس از پسر من که یک سالشه؟ به نظرت شیطنت پسرم طبیعیه میترسم هایپر باشه😭

خوب بچه که شیطنت داره خداروشکرکن سالمه.منم خیلی انژیموبچه هامیگیرندازیه طرف بچه ها یه طرف خونه مهمون داری درس   

دقیقا منم همینم پسرم سه سالشه دیشب به همسرم گفتم دیگه دلم نمیخواد برم سر کار پریودم بودم 

خدا به همه صبر بده. من حتی دیگه تحمل همسرمم ندارم اصن داغونم به خدا

بل عزیز سلام . تو منو نمیشناسی اما من بعضی تاپیکایی که میزنی تونستم بیام. پسرم همسن پسر شماس تقریبا ۲۸م اینماه یکسالش میشه . عزیزم خیلی طبیعیه پسر منم همینه واقعا خستم . واقعا حسرت یه خواب خوش یه بیرون رفتن بدون دغدغه رو دلمه خداروشکر که هستن. میدونی چند روز پیش رفتیم  بیرون بخدا جوری تو پاساژ گریه میکرد که همه نگامون میکردن . پسر من حساسیت به پروتین گاوی کولیک و رفلاکس داشت واقعا باورم نمیشه چطوری یکسال رو گذروندم و زنده موندم 

در اون مورد هم نگران نباش دنیای اطرافش رو ذاره کشف میکنه کوچولو پسرمنم همینجوریه عزیزم . شما واکسن ی ...

سلام عزیزم. خوشحالم از آشنایی با شما دوست خوبم. من پسرم متولد ۱۵ اردیبهشته. منم مثل شمام پس خسته و بی حوصله و عصبی. حس میکنم هیچکس درکم نمیکنه. 

من پسرم اصلا نمیشینه فقط ایستاده و داره کنجکاوی میکنه. آخر هفته یه عقد و یه عروسی دعوتیم به خدا هیچی نخریدم یعنی نمیشه باهاش رفت خرید

2706