2737
2739
عنوان

هشدار آتنا بنيتا

639 بازدید | 20 پست

همه بویژه اراکی های عزیز کمک کنید و در شهر هشدار بدید .

این دختر دوست داشتنی به اسم باران شیخی دیروز صبح از خونه شون در محله ی مهاجران اراک رفته به سمت مدرسه اش ( سیدالشهدا ) اما تو راه گم شده

ما الان با خواهر بزرگ ترش صحبت کردیم به گفته ی ایشون تا مدرسه فاصله ی کوتاهی بوده اما بچه به مدرسه نرسیده

لباس فرم صورتی رنگ مدرسه تن اِش بوده

اطلاع رسانی برای همه الزامی .

دوستان هنرمندم هم کمک مون کنن .

در صورت پیدا کردن هر نشونه ای ابتدا با شماره ی فوریت های پلیس صدوده و سپس با شماره ی پدر باران تماس بگیرید

09364756717

نکته مهم :

خواهش می کنم از تماس های بی جا مثل دلداری دادن یا کنجکاوی های بی مورد خودداری کنید .

.

#هشدار_آتنابنیتا #گمشده #باران_شیخی #اراک

اراك!!!

ظهر يكي گفت ساري كه😐

هركي يه شهرو ميگه چرا

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من خيلي درگيرميشم، تا مدت ها بهشون فكر ميكنم خدا كنه پيدا بشه

دلم رفت پیش اتنا و بنیتا،خدا خودش به این بچه و پدر مادرش رحم کنه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

وای خدا چقد شبیه آتناست اعصابم داغون شد

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
2706