2733
2734
عنوان

قیمه نثار برای ۵ نفر چقدر خرج برمیداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 53 پست
واقعا ببین به کجا رسیدیم برا مهمونی هامون باید پول جمع کنیم😢😢

به خدا هیچوقت فکر اینجاشو نکرده بودم 😭😭 به چه روزی افتادیم خواهر 

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلخی ماجرا اینجاست که هیچ کورسوی امیدی هم نیست...

ما دیگه به بدتر نشدن امیدواریم 

قورباغه پخته شدیم 🐸

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731
ن من اصلا اهل خشکبار نیستم اتفاقا  

خشکبار نه

شمام که یزدی نیستی

کلا خوش خوراکن و مواد خوب استفاده میکنن

خشکبار نه شمام که یزدی نیستی کلا خکش خوراکن و مواد خوب استفاده میکنن

آفرین خیلی خیلی دوس دارن و ب خودشون اهمیت میدن

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
الی مامانت چطوره؟؟ اخ خدابیامرزه اونموقعیکه ماهیچه های نانازی تو فریزرم بود

ریه متاستازه متاسفانه.. یک روز خوب یک روز بد. سرطان لعنتی آخرش کار خودش و میکنه هرچقدر هم ما دوا درمون کنیم. پناه بر خدا. فعلا به جای فکر کردن به آخرش دارم از حضورش لذت میبرم.

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2738
ریه متاستازه متاسفانه.. یک روز خوب یک روز بد. سرطان لعنتی آخرش کار خودش و میکنه هرچقدر هم ما دوا درم ...

آره عزیزم بهترین کار همینه که از حضورش لذت ببری 🌹🌹