2733
2734

الان از مدیر یه آموزشگاه ‌پرسیدم گفت درسته میخواستم بدونم شما چیزی شنیدین اخه چرا یه برابر مگه چه اتفاقی افتاده درسته تحریمیم ولی این دیگه آموزشه مدرسش همه چیش داخلیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید چون همه چی گرون شده اینا هم گرون کردن. چی بگم از گرونی ، مادرم تا اسم جهیزیه میشه یه آه سوزناک ...

۴ میلیون بود الان می‌خواد بشه ۱۲ درسته همه چی گرون شده دستمزد کارگر و کارمند چرا ۳ برابر نشده

2731
هزینه های زندگی آن مدرس پنج برابر شده خب  وااااااااااااای توی این مملکت چه خبره واقعاووو

والا من که انقدر نسبت به همه چی خوووش بین بودم،خیالی دیگه دارم نگران میشم

یعنی اینجور پیش بره یه روزی با همین حقوق 2و نیم خیییییییلی از مردم،باید 300 هزار تومن داد گوشت خرید!

مامانم دیروز برگشت بهم میگه 100 تومنتو میدی بهم؟ولی 3 ماه دیگه بهت میدم!

گفتم میخوای چه کار؟گفت رفتم بازار پتو واست بخرم باید کم کم خرید گرونیه.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
۴ میلیون بود الان می‌خواد بشه ۱۲ درسته همه چی گرون شده دستمزد کارگر و کارمند چرا ۳ برابر نشده

دقیقا همنم همش با خودم میگم نعلتی هااا لااقل دستمزدا رو دو برابر کنید

سیل زده ها کللل زندگی شونو از دست دادن دولت فقط 15 تومن وام بهشون میده

با 15 تومن یه یخچال خوب میشه یا خوش بینانه اش یه یخچال ایرانی یه سری ظروف خونه

پس بقیه اش چیییییییی؟؟؟؟؟؟؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

همینو بگو 

هممون بریم ارایشگر بشیم والا 

ما که از صب تا شب سر کاریم دو تمن می گیریم 

من خودمم می خواستم شینیون برم 

چه خبره ؟؟؟؟این قد باشه کسی نمیره اصلن 

دوازده تمن پول هشت ترم دانشگاس 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
والا من که انقدر نسبت به همه چی خوووش بین بودم،خیالی دیگه دارم نگران میشم یعنی اینجور پیش بره یه رو ...

اخی آدم اعصابش خورد میشه میخواستم برم دوره ببینم هر روز میگم دورش تمام می‌کنم از شغل الانم راحت میشم به ما که رسید آسمون تنبید 

2738
والا من که انقدر نسبت به همه چی خوووش بین بودم،خیالی دیگه دارم نگران میشم یعنی اینجور پیش بره یه رو ...

حق دارند تازه الان بخری تا دوماه دیگه باز قیمت ها فرق داره .اونوقت حقوق ها .....چی بگم ؟ از صبح تا شب می دویم آخرش هیچی به هیچی

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر