2737
2739
عنوان

این دخترو دیدین اطلاع بدین لطفا....

375 بازدید | 15 پست

دوباره یه دختر گمشده...ایندفه تو اراک😔😔😔

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خداکنه چیزیش نشده باشه چقدم شیرینه:)

حقیقتا زیباست

فرهنگ یعنی بپذیریم وجود هر شخص دو بخش دارد!بخش اول:چیزهایی که انتخاب خودش نیست و بطور طبیعی به او داده شده است و نباید مسخره شوند! و بخش دوم:چیزهایی که انتخاب خودش هستند و به ما ربطی ندارند!!
اللهم صلی علی محمد وال محمد  خدایا خودت محافظ اش باش

آمین

2738

واقعا چقدر ادم دلش اتيش ميگيره تو اين اوضاع كثيفه جامعه كه هر ثانيه امكان داره يك اتفاقى براى ادم بزرگها بيوفته چه برسه به بچه ها كمى بيشتر بعضى از پدر و مادرها حواسشون رو جمع نميكنن تروخدا حواس بدين به بچهاتون خودتون ببريدشون مدرسه و برش گردونيد خونه چه دختر چه پسر نذاريد برن تو كوچه بازى كنن بدون خودتون حتى خونه مادربزرگ ها هم تنها نذارين چون امكان داره برن تو كوچه و اينكه به هيچ وجه نفرستين برن مغازه يا نون بخرن يا ....معلوم نيست چه بلاهايى سر اين طفل هاى معصوم اومده زنده هستن يا😞😞😞😞

وای خدایا تا ازاین خبرامیشنوم تن وبدنم میلرزه خدایا به عزتت قسم حفظ کن این فرشته های کوچولو رو

نظری بازبه این شُورَویِ تنهاکن،دل من دستخوشِ موجِ فروپاشی هاست...

.
هشدار آتنابنیتا 🔴🔴🔴
.

همه بویژه اراکی های عزیز کمک کنید و در شهر هشدار بدید .
این دختر دوست داشتنی به اسم باران شیخی دیروز صبح از خونه شون در محله ی مهاجران اراک رفته به سمت مدرسه اش ( سیدالشهدا ) اما تو راه گم شده
ما الان با خواهر بزرگ ترش صحبت کردیم به گفته ی ایشون تا مدرسه فاصله ی کوتاهی بوده اما بچه به مدرسه نرسیده
لباس فرم صورتی رنگ مدرسه تن اِش بوده
اطلاع رسانی برای همه الزامی .
در صورت پیدا کردن هر نشونه ای ابتدا با شماره ی فوریت های پلیس صدوده و سپس با شماره ی پدر باران تماس بگیرید
09364756717
نکته مهم :
خواهش می کنم از تماس های بی جا مثل دلداری دادن یا کنجکاوی های بی مورد خودداری کنید .
شاهین صمدپور
.
هشدار آتنابنیتا گمشده باران شیخی اراک

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
خدایا خودت کمکش کن سلامت برگرده پیش خانوادش    

الهی آمین

ب حق علی دست نامرد نیفته

انشاا...

2706