2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بعضی وقتا طرف تلاشش رو میکنه اما همش بدشانسی میاره.یا پولی که دستش میاد برکت نداره.خب اینجا دعا تاثیر داره بله خدا در رحمتش رو باز میکنه.

میشه لطفا برا خونه دارشدنم صلوات بفرستین.😘😘😘😘
2738

من دیدم خیلی از اطرافیان رو که مقید به بیداری بین الطلوعین هستن و،،،،،و خیلی اوضاع بر وفق مرادشونه،، وحتماتلاش باید باشه ولی خب خیلیا تلاش میکنن و خیلی هم بی پولن ،،، کلا پولدارشدن از راه حلال علاوه بر تلاش حتما حتما باید دعا و ذکر قرآن خوندن احترام به والدین استغفارو،،،هم در کنارش باشه 

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم
من دیدم خیلی از اطرافیان رو که مقید به بیداری بین الطلوعین هستن و،،،،،و خیلی اوضاع بر وفق مرادشونه،، ...

بله نمی دونم چرا  ایمانم سست شده هرروز قران زیارت عاشورامی خوندم الان مدتی حوصله ندارم

بله نمی دونم چرا  ایمانم سست شده هرروز قران زیارت عاشورامی خوندم الان مدتی حوصله ندارم

یه عالمی به من گفت به هر چی میخای برسی فقط مداومت در دعا و دستورات کن لازم خیلی ختم ها و دعاهایی زیادی بخونی یک دونه دعا ولی مداوم حتما نتیجه میگیرید

وزن فعلی ۹۶  هدف اول ۸۹  وزن هدف اخر۷۴  قد ۱۶۶  من مطمینم با صبر و تلاش به هدفم میرم

یک مردی نمیخوام نام ببرم ۳۰سال فرهنگی بود توی بورس هم بود توی بورس با تلاش و حرص و زحمت صاحب ۱۸میلیارد پول شد ولی بورس اومد پایین و الان پولش تموم شده شاید خیلیا باور نکنن و بگن شاید ۸و ۹ میلیارد ضرر کرده است ولی اینطوری نیست اون همه پولش رو از دست داره و اعصابش خیلی خورده