2733
2734
عنوان

مشورت.بفروشم یا نه؟

248 بازدید | 43 پست

دوستان خیلی به کمکتون احتیاج دارم،من یک تردمیل دارم که ۱۵۰۰می ارزه،اصلاااا هم ازش استفاده نمیکنم،یک سرویس پذیرایی دیدم ،استیل،خیلی شیک،از میوه خوری و کیک خوری در دار،شیرینی خوری سه طبقه،آجیل خوری و شکلات خوری و جاشمعی ست ...خلاصه تکمیل و میدونم یکسره استفاده میکنم،حالا نمیدونم تردمیل بفروشم بخرمش یا نه،میشه بگین شما بودین چیکار میکردین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه تردمیل و مصرف نمیکنی ‌بفروش جات هم باز میشه .وسایل مورد نیازت رو هم میخری .فقط استیل چ شکلیه من ...

تازه اومده اینطور که میگن،منم چون اولین بار بود دیدم شدیدا به وجد اومدم،دقیقا همین ۱۵۰۰میشه،واقعا شیکه

2740

حتما بفروش ردش کن بره 

به این میگن انباشتگی

وسایلی که خاک میخورن انرژی رو از خونه دور میکنن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
خب پس بفروش چون پولشو ک دور نمیریزی ی چیز جایگزین میکنی

اره دیگه،ولی خوب با این قیمتا دیگه تردمیل بخرم نیستم،گرچه میدونم استفاده نمیکنم خودم ،مگر اینکه پس فرپا بچم بخواد استفاده کنه

تازه اومده اینطور که میگن،منم چون اولین بار بود دیدم شدیدا به وجد اومدم،دقیقا همین ۱۵۰۰میشه،واقعا شی ...

خوب عزیزم اکه دلت باهاشه بفروش و ظروف رو بخر .هرسری با دیدنش و مصرف کردنشون کلی  ذوق میکنی .من خودم اصلا دوست ندارم وسایل اضافی که مصرف نمیکنم رو خونه نگه دارم