2737
2734
عنوان

فازشون چیه

96 بازدید | 8 پست

اینایی که خودشون تو دلشون به چیزی میگذره و میان پست میزارن و توی عوالم خودشون مینویسن و  ما باید خودمون حدس بزنیم چه اتفاقی افتاده ...نه توضیح میدن نه میدونی کی به کیه چی به چیه ...

جالباش اوناییه که یه دفه قفل میکنن تاپیکو و کلا داستان بی پایان میشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا مثلا میگن به محمد فلان حرفو گفتم فکر میکنن همه ی کاربرا محمدو میشناسن

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....
2728

مشکل روحی خواهر فوران میکنع

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
یا مثلا میگن به محمد فلان حرفو گفتم فکر میکنن همه ی کاربرا محمدو میشناسن

😂😂😂😂😂 دقییقا ... مامان دوست من همینه ..یعنی اصلا نمیدونم اصغر کیه . شهلا کیه . همش وقتی من و میبینه میگه اصغر گفته یا شهلا دعواش شده با شوهرش .  تن صداشم بشدت پایین و یه ریززززز حرف میزنه و من فقط نگاه ...😂

2738
😂😂😂😂😂 دقییقا ... مامان دوست من همینه ..یعنی اصلا نمیدونم اصغر کیه . شهلا کیه . همش وقتی من و می ...

😂😂😂😂

پیاده از کنارت گذشتم گفتی قیمتت چند خوشگل؟!...سواره از کنارت گذشتم گفتی پشت ماشین لباسشویی بشین..در خیابان دعوایت شد تمام فحشت خواهر و مادر بود..من نباید به استادیوم بیایم چون تو شعارهایت آب نکشیده است......من باید پوشیده باشم تا تو دینت کامل باشد...تو ازدواج نکردی به من گفتی زن گرفتن حماقت است...من ازدواج نکردم به من گفتی ترشیده ام!....