2737
2734
عنوان

سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از دیوار قیمتت مناسب پیدا کن گهواره من خودم گهواره دخترم سیصد پنجاه گذاشتم یه خانمه نداشت داشت شیسمونی یخرید بهش دویست دادم از کرمان بود سالم سابمم بود گهواره

هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

سلام عزیزم من تصمیم داشتم با هزینه کم ضروریات بخرم فعلا 800 تومن ضروریات سقارش دادم خاستی ادرس کانال ...

ممنون میشم اگه بدین🌹🌹🌹🌹

این روزگار میگذرد خوب یاکه بد...
2728

من ماه هشت هستم از شیش ماهگی همش دنبال سیسمونی بودم که اصلا اضافی نخرم چون با هزینه خودم میخام بخرم .اینجا تاپیک گذاشتم تا آلان که دیگه سفارش دادم اینها ضرروریات بود که با قیمت مناسب تو کانال پیدا میکنی 

ساک.

حوله.

پتو .

شیردوش.

ناخن گیر .

برس شونه نوزادی.

شیشه .

پستونک.

لباس سایز صفر و یک .

لباس سر همی.

کهنه و پوشک.

وان تک یا سرویس کامل حمام .

سرویس تشک بالش لحاف.

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

خیلی وسایل اضافی هستن.

من که نخریدم و الان مشکلی ندارم

چیزهای ضروری اولیه لباس سرهمی مناسب فصل یه دست.و لباس تو خونه ای مناسب فصل دو سه دست.یه روسری یه کلاه و یه جفت جوراب .ناف بند و دستکش نوزاد

شیردوش .شیشه  واجبن

البته شیردوش رو هم اگه نگرفتی بعد شوهرت میتونه بخره

پتو دورپیچ یا پتو نوزاد 

اگه پوشک نمیگیری چندمتر پارچه نخی کهنه برش بزن سردوز یا دوخت بگیر   با لاستیک دو گره و محافظ کهنه

من پوشک نمی زارم تا الانم به مشکل نخوردم فقط وقتی مهمونی میرم که رودربایستی دارم پوشک میکنم حتی بدای خیابون هم کهنه میزارم. زیرانداز ساده دو تا بخر .من یکی خریدن بدای تو کیفم وقتی بیرون میرم.دوتاهم مامانم دوخت برای تو خونه.ساک برای لباساش لازمه.ساکی بخر که رنگ خنثی داشته باشه که بعدا بشه ازش برای بچه دیگخ یا خودتون لستقاده کنی.

کریر استفاده نکردم چون دخترم اصلا تو کریر وانستاد.روروک  و کیسه خواب استفاده  میشه میتونی از سایت دیوار بخری فراوون و ارزون و معمولا چون زیاد استفاده نمیشه نو میمونن.کالسکه نخریدم چون همش با شوهرم بیرون میریم و با ماشین هستیم با توجه به گرون بودنش حذفش کردم و نخریدم.دستمال مرطوب استفاده نمیکنم به جاش وقت پی پی دخترم یه دستمال کاغذی رو به کم نمدار میکنم تمیز میشه.میتونی رو سیسمونی یه دونه بزاری فقط.کفش نخر اصلا .نهایت یه جفت پاپوش بخر.الان فصل حراج لباس بافت هست دوست داشتی لباس گرم بخر .فقط لوازم بهداشتی مثل پوشک و کهنه و شیشه و پستونک از کلی فروشیها بخر .سیسمونی فروشیها گرون میفروشن.حتی لباس رو هم سیسمونی فروشیها گرون میدن.

این بود تجربه من

ممنون میشم اگه بدین🌹🌹🌹🌹

عزیزم ادرس گذاشتم ..من برام قرار ارسال بشه شهرم 

اگه تهران هستید خیلی راحت میتونید حضوری برید خرید کنید ..من دوس داشتم حضوری اما استراحت مطلق

فاکتور می‌گذارم بقیه دوستان ببینن

البته من یه سری چیز دو تا سفارش دادم برای دختر خواهرم هست خیلی ها برا خودم نیس چون قیمت مناسب بود سفارش دادم 

شما حتما ضروریات بگیر که پولت به سرویس خاب یا گهواره برسه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2740

من خودم مثلا یه سری دیگه سفارش دادم چون لباساش قیمت مناسب بود و کیفیت خوب و عالی داره که من عالی رو انتخاب کردم .و اینکه مثلا ساک سفارش ندادم چون میخام پشبند ساک  گهواره تخت کمد حضوری اگه شد بخرم دو سه روز قبل بیمارستان رفتن ...کریر.کالسکه روروئک اصلا نمیخرم اگه لازم شد همون موقع میخرم تا پنج شیش ماهگی لازم نیس ..گهواره چون من دائما در رفت آمد به شهرستان هستم مجبورم تاشو بخرم راحت حمل کنم به جای تخت ....تخت کمد شاید بعد زایمان بخرم واقعا الان لزومی نمی‌یبینم بخرم 

در ضمن بهداشتی ها رو صابون شامپو هست که بعدا میگیرم ...تو فکر خرید یه مینی واش بودم که همین کانال داشت اما تموم کرده و اردیبهشت گفت میاد جنس،با افزایش قیمت مجبور شدم سریع سفارش بدم اینا گرون نشدن بعد تحویل گرفتم بقیه چیزا که میخوام 

هر کس خودش بتونه حضوری بره عالیه من چندین نفر معرفی کردم خرید کردن خودم واقعا راضی ام از قیمت هاش

در ضمن بهداشتی ها رو صابون شامپو هست که بعدا میگیرم ...تو فکر خرید یه مینی واش بودم که همین کانال دا ...

ممنون ان شاءالله نی نیتون سالم بیادبغلت 🌹🍁🍀🌸🍂

ممنون ان شاءالله نی نیتون سالم بیادبغلت 🌹🍁🍀🌸🍂

خواهش عزیزم .همچنین شما 

من امروز خریدم فاکتور کرد پول ریختم که ارسال بشه 

خیلی ناراحت شدم گفت مینی واش تموم کردیم جنس جدید با افزایش قیمت اردیبهشت به بعد میاد 

بی صبرانه منتظر رسیدن بار هستم ایشالا راضی باشم 

خواهش عزیزم .همچنین شما  من امروز خریدم فاکتور کرد پول ریختم که ارسال بشه  خیلی ناراحت ش ...

سلام 

خوبین؟

وسا یلای نی نیتون رسید ؟؟😄

راضی بودین؟

راستی همه ی پولوبایداول بریزی بعدبفرستن؟