2733
2734
عنوان

سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 73 پست
نه بابا من سال 93 دور هر چی گروه خط کشیدم 😂😂😂😂 نمیدونم چطور تگ میکنن بزار امتحان کنم 

باشه ممنون دستت دردنکنه 

این روزگار میگذرد خوب یاکه بد...
مامانم اینا یزدن....شوهرم شیراز .پنج سال مزدوجم ...کرمانیا خیلی خونگرمن تقریبا مث شیراز ها هستند😀

ان شاءالله خوشبخت باشید

آره خیلی خوبه شوهرم خداروشکر

هم خودش هم خانوادش خوبن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی ان شاءالله این نی نیتون سالم بیادبغلت خیلی سخته سقط منم یه ماهه یه دونه سقط کردم بااینکه خیلی سن ...

آره واقعا بده من آولی یکماهه دومی رو سه ماه بودم شکمم مرد ...ایشالا سالم زایمان میکنی ...من این بارداری وحشتناک سخت بود فقط، دوس دارم تمام شه 

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2731
ان شاءالله خوشبخت باشید آره خیلی خوبه شوهرم خداروشکر هم خودش هم خانوادش خوبن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2210988/مامانای-خرداد-و-تیر-۹۸-انرژی-مثبت

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
آره واقعا بده من آولی یکماهه دومی رو سه ماه بودم شکمم مرد ...ایشالا سالم زایمان میکنی ...من این بارد ...

سلامت باشی

ان شاءالله نی نی اومدیادت میره سختیاش😍😍😍

ان شاءالله خوشبخت باشید آره خیلی خوبه شوهرم خداروشکر هم خودش هم خانوادش خوبن 

خداروشکر ...عزیزم ادرس گذاشتم بیا نشد تگ کنم

سلامت باشی ان شاءالله نی نی اومدیادت میره سختیاش😍😍😍

امید خدا ...😘

2740
مبارکتوباشهباشه😂😂😂😂😂😂 منم سفارش دادم آوردن واسم خییییببلی عالین یک میلیونودویست خرید ...

چیا خریدی 

بچه منم دختره میخام از نی نی حورا خرید کنم 

برای سلامتی مادرم صلوات میفرستین ❤
چیا خریدی  بچه منم دختره میخام از نی نی حورا خرید کنم

سلام کالسکه روروئک گهواره لباس وسایل حمام و....

ولی قیمتاش خیلی مناسبه جنساشم خوبه اگه خواستی ازهمینجابخر