2737
2739

سلام اول خودم میگم .۱۶ سالم بود با یکی اشنا شدم ۸ ماه هم دوست بودین لامصب سرتا پاش دروغ بود با اینکه شهرستانم بودیم همه همو میشناختن نمیدونم چرا قبلش یه سوال نکردم ببینم چی درسته چی غلط.عکس جوج کلونی رو نشونم داد گفت پدرمه 😂😂😂😂😂😂😂بقران منو میگی چقدر خوشم اومد عکسو برام بلوتوث کرد اونموقع نشون همه میدادم میگفتم پدر شوهر ایندمه همه خوششون میومد جالبه هیچکی نشناخت تا اینکه اتفاقی بعد ۵ ماه که از دوستیمون میگذشت یه شب تو ماهواره یه فیلم سینمایی نشون داد که جرج کلونی بازیگرش بودمنم داشتم درس میخوندم حواسم نبود خواهرم یهو صدام کرد گفت ماهواره داره پدرشوهرتو نشون میده 😂😂😂😂😂😂نابود شدم

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ترکیدم😂😂

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

نگفتی چرا شکل پدرت نیستی؟😁

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

باينفر دوس بود ١٧سالم بود دزد بود ولي خودشو تو كار ساختمون بهم معرفي كرد بعدا فهميدم دزده 😅تازع مادرشم پرو پرو فرستاده بود خواستگاري خجالتم نميكشيد

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2738

با ی ماشین مدل بالا  عکس گرفته بود میگف مال خودمه ولی همیشه بدون ماشین میومد سر قرار😂😂😂😂😂😂😂بعد پروفایل فامیلاشونو نگا میکردی همه با اون ماشین عکس داشتن

ی صلوات برای رسیدن به حاجتم میفرستی مرسی❤️💐
خدا خفت کنه خیلی,خندیدم استاتر

بخدا .تازه پسره خودش خیلی زشت بود پوست تیره موی موج دار چشماشم شبیه کره ای و ژاپنیا بود هرچی فکر میکردم با خودم از این پدر این پسر در نمیاد ولی خب عاشق بودم عقلم اجازه نمیداد درست تصمیم بگیرم

شمایی که پست منو میخونین الهی که هرچی دلتون میخواد خدا بهتون بده برای حاجت دل منم یه صلوات بدین اگه دوس داشتین 😊

یکبار با یک بنده خدایی تو ماشین داشتیم می رفتیم تابستون بود کولر ماشین روشن بود، با کلی ناز و اینا گفت می خوای کولر و خاموش کنی برق کمتر مصرف شه؟؟؟

آخی   

نیم ساعت داشتم می خندیدم

اینکه دوست داشتنیم تقصیر من نیست خوش شانسیه توئه 😎 یک جذاب مغرور آزاد،  از اونا که تیپهای سنگین و خاصی میزنن 👔ادکلن خاص،سوار ماشین مشکیشون میشن و ساعت 1 شب به بعد تنها تو خیابونا رانندگی میکنن 🚗 در حالی که یه آهنگ خاصو 100 بار گوش میکنن، همونایی که تنها کافه و رستوران میرن... شبا تنهایی قدم می زنن، از دورکه نگاشون میکنی ابروهاشون گره خورده تو هم... همش فکر میکنن، ولی وقتی نزدیک میری و باهاشون صحبت میکنی با نگاه و آرامش خاصی باهات حرف میزنن ! ازاونا که بهترین آدما برا درد و دلن، همونایی که راجبه همه چیز اطلاعات دارن و نگفته می‌فهمن، از اون جذابایی که خیلی سخت اعتماد میکنن ! اگه بهشون دروغ بگی ، سعی نمیکنن ثابت کنن و مچ بگیرن، بلکه...یه لبخند کوچیک با چشای خمار میزنن و آروم پا میشن و میرن...

بهم گفت تو ی شرکت بزرگ طراحی سایت انجام میده درامدش ماهی ۷ تومنه ؛بعد خدا زد پس کله اش با لباس کار و ظرف غذاش سر گذر دیدمش میرف بنایی

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
2706