2733
2734

الان توی هفته ی ۳۴هستم وزن نی نی رو زده ۲۳۴۰بنظرتون کمه؟خیلی نگرانم .بعضیا نوشتن وزن بچه هاشون ۲ونیم بوده و دکتر گفته کمه

من تقریبا ۳۳هفته ۱۷۰۰بود خداروشکر با وزن ۳۴۰۰ تو۳۹ هفته بدنیا اومد

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دیروز رفتم سونو ۳۶هفته ..۲۳۰۰بود خیلی نگرانم

عزیزم هر روز بستنی بخور و ی تیکه گوشت کباب کن فرق نمیکنه مرغ یا هرچی من دلسترم میخوردم

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید
2740
عزیزم هر روز بستنی بخور و ی تیکه گوشت کباب کن فرق نمیکنه مرغ یا هرچی من دلسترم میخوردم

بستنی ک واقعا میخورم..‌‌‌‌‌‌اخه وزن خودم بالاس۸۲هستم دکتر میگه زیاده ....دلستر نشنیدم حالا امتحان میکنم..ممنون گلم از راهنماییت....میگم وزنش کمه بعد ها ضعیف نمیمونه بچه؟؟؟میترسم شیرمم خوب نباشه 

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت😍😍😍
بستنی ک واقعا میخورم..‌‌‌‌‌‌اخه وزن خودم بالاس۸۲هستم دکتر میگه زیاده ....دلستر نشنیدم حالا امتحان می ...

من پسر اولم ۳۶ هفته بدنیا اوند ۲۳۰۰ بود خیلی اولاش سخته ولی بعد کم کم خوب میشه من کنار شیرخودم بهش شیرخشکم میدادم 

انشالله‌.خیلی دوس دارم تپلی بشه 

ان شالله سالم باشه بعدم تپلی 😍😍😘😗

خیلی ریز بود؟؟بغل کردنش اینا سخت بود؟

اره دیگه 😐تازه زردیشم‌طولانی شد ۲ماهگی وزنش شد ۴۳۰۰😁بعدش خوب شد کم کم ولیدالان باز لاغرو ضعیفه 

2706