2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

پسر اجی منم داره ۸سالشه.یساله گرفت.خیلی واسه بچه سخته بخواد هر چیزیو نخوره😭😭😭😭خدایا تو رو به بزرگیت قسم درمانش پیدا شه حداقل کودکا راحت شن

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  

سلام دیابت با مصرف منظم داره و رعایت یه رژیم علمی و خوب، کنترل میشه  لینک یه کانال رو براتون می فرستم می تونید از اینجا یه رژیم خوب و علمی و سالم بگیرید. راستی اگه اضافه وزن دارید هم، با کاهش وزن، دیابت خیلی بهتر کنترل میشه. 

کلینیک تغذیه و رژیم درمانی

در این کانال سعی داریم مطالب مفید و درست در زمینه تغذیه سالم در اختیار شما خوبان قرار دهیم.

از این که با ما همراهید سپاس گزاریم.

در ضمن

برای دریافت انواع رژیم‌های چاقی، لاغری ، بارداری و شیردهی، ورزشکاری، کودک و نوجوان، سالمندان، افراد معلول و رژیم مخصوص بیماری‌های قلبی‌عروقی، کلیوی(سنگ های کلیه) ، دیابت، کبد چرب و بیماری‌های گوارشی، تنبلی تخمدان و تخمدان پلی کیستیک و  ...  به آیدی زیر پیام دهید.

@Drzahrab

پزشک مشاوره تغذیه ورژیم درمانی بامجوز تخصصی ورسمی از دانشگاه شهیدبهشتی

@Drzahrab

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/

لطفا بگید قندتون قبل بارداری چقدر بوده؟؟ من قند ناشتام ۹۶ بود دکتر گفت فعلا باردار نشو اگه باردار بش ...

وای منم ۹۸بودم😱😱😱😱یعنی اگه باردار شم میگیرم؟؟؟؟

من ریخته ایم در رگ تو شیره جان....هی چرخ بزن در من و دل را بتکان.....این هم نفسی چه حس و حالی دارد....در پیکر من دو قلب دارد ضربان💛💙  
لطفا بگید قندتون قبل بارداری چقدر بوده؟؟ من قند ناشتام ۹۶ بود دکتر گفت فعلا باردار نشو اگه باردار بش ...

قبل بارداری خوب بود تو ماه ۳ام بارداری رفت بالا بعد زایمان خوب شد منم تا ۴ماه بعد چک کردم دیدم خوبه بیخیال سدم که بع  ۲سال فهمیدم دارم اونم خیلی بالا ۳۴۰

2706