2737
2739
عنوان

هیچ وقت نمی بخشمش

593 بازدید | 74 پست

شوهرم خیلی عوضیه

من یه دونه دختر و دردونه بابا مامانمم

شوهرم هروقت بحثی بینمون پیش میومد 

گوشی رو بر میداشت به مامانم اینا بگه و چندبار هم حریفش نشدم و به التماسام توجهی نکرد و با داد و هوار گفت و مامانم کل بدنش شد کهیر😢 یا میبردم جلوی در خونه بابام که به التماس نمیذاشتم این کار رو بکنه

میگن درداتونو به مادرا نگین غصه میخورن

این از سر بدجنسی دقیقا این کار رو می کرد

تازه به بابام هم که ناراحتی قلبی داره اصرار داشت بگه

هیچوقت ازش و خانوادش نمی تونم راضی بشم.

مرگش آرزومه

تروخدا پسرهاتون رو جوری تربیت نکنین که عروستون روزی هزار بار آرزوی مرگشون رو بکنن😕😔

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم💪😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازش جدا شو عزیزم ،بنظرت این آدم ارزش جوونیتو داره؟

خانوادتو خودتم کمتر عذاب میبینی

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
2728

نگوکه من هم الان سر هم قصیه یک هفته است باهاش سرسنگین ام

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2738
2706