2737
2734
عنوان

بنظرتون امیدوار باشم

95 بازدید | 15 پست

من دیروز 14 پریودم بود سنو گفت فولی 15 داری درصورتیکه اینماه لترزول و کلومیفن باهم دکتر بهم داد اصلا فولیم بنظرم خوب نیست دکتر واسم آمپول اچ سی جی نوشت گفت دو روز بعد بزن بنظرتون تا دو روز بعد فولی بزرگتر میشه

خدایا من به دستان تو خیره شدم معجزه کن.میدونم ناامیدم نمیکنی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

من چارساله منتظرم.به امید اینکه طبیعی و مثل بقیه باردار بشم تا دوسال دکتر نرفتم.ولی بعد دوسال فهمیدم شوهرم واریکوسل داره و خودمم کلی مشکل دارم.الان تحت درمانم.البته فقط لتروزول استفاده کردم

دلیل میبافم برای عشق،برای چیزی که نمیفهمم

درگیر فولی نباشین من رفته بودم سونوگرافی دهم پریودم گفت فولی هفت داری منم گفتم پس بیخیال این ماه ولی هفدهم پریودم قشنگ تخمکگزاری داشتم با درد که نزدیکی کردم و باردار شدم همون ماه عکس رنگی هم رفته بودم

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
عزیزدلم 15 هم خوبه امکانش هست....حالا میشه بگی تو این چهارسال چرا بارداری نشدی؟؟؟از کی درمانتو شروع ...

سلام عزیزم من یه پسر پنج ساله له دارم که اونم خدا بعد سه و نیم سال انتظار بهم داد الانم بازم واسه دومی انتظار میکشم بعد پسرم اصلا جلوگیری نداشتم درمانم اینماه رفتم دکتر

عزیزم غصه نخور درست میشه انشاالله

ممنونم خدا  خودش یه نگاهی به منتظرا بندازه هیچکیو در انتظار فرزند نزاره

عزیزم درگیر فولیکولا نباش، خدا اگه بخواد بده با همون کوچکشم میده، من اونقد داروهای قوی استفاده کردم، چندشب پشت هم شبی دوآمپول برای رشدش میزدم ودرد میکشیدم اخرم ماهی که استفاده نکردم نتیجه گرفتم

2706