2737
2734
عنوان

خانوما شما خاله عمو دایی عمه هاتو شام ناهار دعوت میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 30 پست

عمه وعمو ودایی وخاله هام کلا ازم دورن ینی یه شهردیگن..اما خاله های همسرموخیلی دعوت میکنم چون خیلی باهم جوریم عمه هاوعموشم سالی یکبارماه رمضون..من بیشتر طرف همسرمودوس دارم

خدایاشکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من بعدهفت سال زندگيمون فقط امسال عيديكي ازعمه هاي شوهرم ويه عمووخاله شو دعوت كردم وتامام

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2738

نه.. فقط یبار برای مراسم فوت پدر بزرگم شام دادم کل عموها و عمه هارو دعوت کردم همین

دایی بزرگم نه برای شام ناهار نیومده 

ولی دایی کوچیکم اومده مونده خونم

خاله ام هم نه یه دونه خاله دارم اونم شوهرش زیاد با ما خوب نیست.. یه شهر دیگه زندگی میکنن روز عروسیم تو شهر ما دور میزدن فامیلا دیدنشون همش از ما میپرسیدن چرا نیومدن عروسی😑

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

سلام. تا چند سال قبل بله عمه و دایی و خاله و ... خیلی دعوت می کردم.

همه تعطیلات و مناسبتها مهمان داشتم.

شب هم به خواهش من می موندن. کلی هم کالای خواب داشتم. و باز هم کم می اومد.

مسافرت و مهمونی و ...

اما چند وقت جایی ببینمشون باهاشون سلام و احوالپرسی دارم.

چند بار هم زنگ زدن و خواستن بیان روی خوش ندیدن.

به نظرم نکنید این کار رو. خاله و دایی و عمو و دوست دعوت کنید.

برای خودتون خوش باشید.

نه میرم ن میان😢

آفرین به شما حرف وحدیث هم کمتر ما که می رویم ومی آیم همش حرف و حدیث وبحث 

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتمااگر خالص شوی با او صدایت میکند حتمااگر بیهوده رنجیدی از این دنیای بی رحمیبه درگاهش قناعت کن, عنایت میکند حتمادلت درمانده میمیرد, اگر غافل شوی از اوبه هر وقتی صدایش کن حمایت میکند حتماخطا گر میروی گاهی, به خلوت توبه کن با اوگناهت ساده میبخشد, رهایت میکند حتمابه لطفش شک نکن گاهی, اگر دنیا حقیرت کردتو رسم بندگی آموز, حمایت میکند حتمااگر غمگین اگر شادی, خدایی را پرستش کنکه هر دم بهترینها را, عطایت میکند حتما
سلام. تا چند سال قبل بله عمه و دایی و خاله و ... خیلی دعوت می کردم. همه تعطیلات و مناسبتها مهمان دا ...

شوهرمنم عقیدش مثل شماست..میگه آدم خودش خوش باشه..اعتقادی نداره به خاله وعمو و..حتی با برادر خواهرشم سالی یبار رفت امدداره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
آفرین به شما حرف وحدیث هم کمتر ما که می رویم ومی آیم همش حرف و حدیث وبحث 

اره والا بخدا راححتریم ولی خب همسرم خیلی دلش میخاد رفت و امد کنیم من دم ب تله نمیدم😂

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!