2733
2739

خدا میگه ظالم باش؟؟؟؟؟؟؟🤔🤔🤔

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکسری قوانین داره این دنیا

قانون مهلت دادن داریم به طرف اینقدر مهلت داده میشه تا بار گناهاش بیشتر بشه

آیاتش تو قرآن هست

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

خوب اخرت رو خدا برا همین گزاشته

خدا هم به حال خودشون واگذارشون میکنه تا بهره ای از آخرت نداشته باشن

خدا تو قرآن‌ میگه اگه شما مومنا نمی لغزیدید حتی کاری میکردم که تمام خونه کافرا و ستمگرا از طلا و نقره باشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
یکسری قوانین داره این دنیا قانون مهلت دادن داریم به طرف اینقدر مهلت داده میشه تا بار گناهاش بیشتر ب ...

آخه منم صبري دارم

بخدا منو به خاطر كوچكترين بهانه ها مثل سوپ و اينطور چيزا توي عقد دارن طلاقم ميدن به خدا بي گناه بي گناه

دلم براي شوهرم تنگ ميشه

همه كاره ام خواهر و مادرشن

اما هيچيشونم نميشه

همه چي ام بخشيدم

2738

اره راسته.منتها فک کنم چون برای بدا درس عبرت نمیشه ما باور نداریم وگرنه من خیلی دیدم دور و اطرافم که تاوان دادن ولی درس عبرت نشد.بازم به کاراشون ادامه دادن.اونوقت میگن چشم خوردیم بسکه حق به جانبن.تازه اگه دربارش حرف بزنن.وگرنه تو فامیلمون داریم که خیلی تودارن و از مشکلشون توسط یکی دیگه مطلع شدیم.

من همین یه دونه ام!
خوب اخرت رو خدا برا همین گزاشته خدا هم به حال خودشون واگذارشون میکنه تا بهره ای از آخرت نداشته باشن ...

عزيزم كاش خدا خودشو اين طور به من نشون بده چون واقعاً داره ايمانم سست ميشه

ميگم خدا چرا دنبال اوناست چرا طرف اوناست

اره راسته.منتها فک کنم چون برای بدا درس عبرت نمیشه ما باور نداریم وگرنه من خیلی دیدم دور و اطرافم که ...

آخ آخ دقيقاً اينا هم همينطورن خيلي حق به جانبن به قول شما بلا ها رو به يه حساب ديگه ام ميذارن

اصن يادشون نمياد كه گناه كردن

البته حس ميكنم از درون روحشون سياه شده اما خب كاش خدا يكم آرومم ميكرد

2706