2733
2739

میخایم ازامروز شروع کنیم زیارت عاشورابخونیم برا۴۰ روز ایشالله حاجت روابشیم من براباردارشدنم دارم میخونم 

اگه کسی میخاداعلام کنه هرروز یه ساعت مشخص هممون بیایم بخونیم فقط امروزمیتونید چون وسط وسطابیایدبگیدمنم میام نمیشه چون هماهنگی بهم میخوره اگه امروز شروع کنیم:

شروع:1398/1/25یکشنبه فروردین

پایان:1398/3/3جمعه خرداد

بیایددوستان

@کبوترعشق    

@زیزیلولو    

@dar_masire_eshgh    

این تاپیکوذخیره کنیدتاگمش نکنید❤

ایششششش😒                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه بگید چه ساعتی باید خونده بشه اخه من بچه کوچیک دارم هر ساعتی نمیتونم بخونم

یه ساعتو مشخص میکنیم که همه بتونن بیان من نظرم ساعت ۳ حالا نظرسنجی میکنیم خبرمیدم

شمام هستی؟؟

ایششششش😒                                      
2738
یه ساعتو مشخص میکنیم که همه بتونن بیان من نظرم ساعت ۳ حالا نظرسنجی میکنیم خبرمیدم  شمام هستی؟؟

خیلی دوست دارم باشم ولی فقط وقتی میتونم بخونم که دخترم خواب باشه به خاطر همین پرسیدم چه ساعتی

فقط ساعتشو لطفااخر شب تعیین کنید،مثلا11به بعد

من از ۵ به بعدنیستم حالااگه براشما شب مقدوره بخونید فقط اینجااعلام کنید که حتماخوندید

ایششششش😒                                      
خیلی دوست دارم باشم ولی فقط وقتی میتونم بخونم که دخترم خواب باشه به خاطر همین پرسیدم چه ساعتی

اشگال نداره عزیزم ساعتش زیادمهم نیست فقط حتما ۴۰ روز پشت سرهموبخونیم باهم  یعنی نندازین براروز بعد فقط هروقت خونیداینجااعلام کنید

ایششششش😒                                      
2706