2737
2739
عنوان

باهوشا بیاین کمکم

188 بازدید | 33 پست

چجوری میشه دست کسی ک خودشو زده ب مریضی و برای اثباتش حتی حاضره زیر تیغ جراحی هم بره رو کرد؟؟؟

همه دارن از غصه و نگرانی دق میکنن ولی دس برنمیداره از کارش چیکار کنم بقیه بفهمن واقعا مریض نیست؟؟

اینم بگم ک کلی دکتر متخصص و فوق تخصص بردنش همه ام گفتن سالمه مشکل نداره عصبیه

واقعا همه درمونده شدن از ی طرف همه دکترا میگن سالمه از ی طرف هی خودش میگه درد دارم

مشاوره هم فایده نداشته

نمیخوام خودش بفهمه فقط همینقد ک بقیه بدونن دروغه خیالشون راحت بشه چون دارن دق میکنن از نگرانی میترسم سکته کنن

بهم راهکار بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو ادم بده نکن با اینکارت فک میکنن حسودی

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2728

باید ببری متخصص اعصاب و روان، یه نوع مریضی هست، خیلی وقتها درمانش اینه که، با اینا مثل مریض رفتار میشه، میگن باشه بستری میکنیم، مثلا میخوابوننش، یه سرم الکی میزنن، میگن این دارو خیلی قوی هست و کمیابه، با این خوبه خوب میشی...خلاصه بعضیها اینجوری درمان میشن! و البته دارو اعصاب هم باید بخورن

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
2740
خودتو ادم بده نکن با اینکارت فک میکنن حسودی

نه ادم بده نمیکنم

اخه همه فک میکنن ی مشکلی هس میترسم سکته کنن مخصوصا مادربزرگمون

باید قانعشون کنم ک بدونن مشکلی نیست ببریمش پیش روانپزشک

بهتره با دکتر روانپزشک صحبت کنین و براش دارو بگیرین

وقتی دارو بخوره هم خودش تظاهر به مریضی ننیکنه و هم دیگران آروم میشن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
یه بیماری روانی هست خود مریض پنداری این شخص درجه شدیدشو داره برای جلب توجه این کارو نمیکنه از نظر رو ...

ن اون هیپوکندریا یا خودبیمارپنداری فرق داره

این مشکلش سندرم مونشهاوزن یعنی تظاهر ب بیماری میکنه

چه نسبتی باهاتون داره این شخص.؟ راهشو فهمیدی به ما هم بگو منم مادر بزرگم تمارض به مریضی میکنه همش

شما زیاد بهش سر بزن بهش محبت کن خوب میشه 

آدمای سن بالا مث بچه ها میشن

بی عشقی نداشتن ِ تلخیست ،هرگز نباشد ک در دلت عشق نباشد..
2706