2737
2734

سلام دوستای گلم من چنتا سوال دارم لطفا تجربیاتتون رو بهم بگین

1.آیا بادمجون سرخ کرده که میزارن فریزر خوشمزه هس یا مزشو از دست میده؟

2.تا چه حد باید سرخ بشه؟

3.تا چنوقت میتونم ازشون استفاده کنم؟شیش ماه؟یکسال؟چقد؟؟

4. چه چیزای دیگرو میشه فریز کرد؟ من شاغلم میخوام یکم برا خودم وقت بخرم

5.بعد از اینک از فریز درش میاریم دوباره باید تو روغن سرخ کنیم؟ یا فقط گرم بشه؟

6.بادمجون کبابیم میشه گذاشت؟

7.تو چی بزارمش داخله فریزر؟نایلون فریزر میشه؟

بادمجون رو کامل سرخ کن همونطور که برای غذا استفاده میکنی موقع غذا درست کردن هم فقط داخل خورش بریز نیاز به سرخ کردن نداره بادمجون کبابی هم میشه مشکلی نداره

نمیدونم چقدر میشه ولی من نهایت دو سه ماه میزارم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

لوبیا سبز ،سبزی قورمه ، بامیه، و حتی اگر وقتت کمه حبوبات رو هم میتونی بپزی و استفاده کنی

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به اندازه همون اولین بارشون ک تازه ان خوبن یا مزشونو از دست میدن؟

خوب قطعا یکم تغییر میکنن ولی نه اونقدر که بد بشن