2733
2739
عنوان

میخوام ب شوهرم بگم دیگه دوسش ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 72 پست

هیچ وقت نگو دوست ندارم 

بزرگتر و فراتر فکر کن با سیاست برو جلو 

ببخشید اینو میگم یکم سیاست زنانه داشتی بهتر بود 

جلوی همسرت هیچ وقت نگو مادرت اینطوری یا اونطوری چون جرعت پیدا میکنه و ب خوانواده ی خودت ی چیزی میگه حتی اگه از مادرش ناراحت باشی عزیزم 

الهی تکیه به لطف تو دارم نا امیدم نکن❤

تحمل و صبر بهترین راهه میتونی تو ی موقیعیتی ک اروم و ریلکسی خیلی اروم بهش بگی عزیزم من از فلان چیز یا از این کار شما ناراحت شدم سریع گارد نگیر گریه هم نکن چون خودت اذییت میشی مرد هیچی نیست 

الهی تکیه به لطف تو دارم نا امیدم نکن❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا وقتی که ما بخوایم به ززور به مرد ثابت کنیم مقصر من نیستم وضع همینه ولش کن بذار خودش بفهمه چه اشتباهی کرده تو فقط سرسنگین باش خودش میاد سراغت اونوقت با لحن ارومی گله کن ازش

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
هیچ وقت نگو دوست ندارم  بزرگتر و فراتر فکر کن با سیاست برو جلو  ببخشید اینو میگم یکم سیا ...

سیاست جواب نمیده دیگ اون اوایل انقدر دعوامون شده

دلم ازش شکسته

من ی مدت داشتم رو خودم کار میکردم کبدی های مادشوهرمو نبینم کار خودمو بکنم داشتم میرفتم ب اش کادو بخرم رفتیم خونشون بهش بدمبااینکه مادرشوهرم تو بد جنسی ب ام کمنذاشته قبلا تاپیک زده بودم

امابارفتار بد شوهرماز مادرشوهرم ناراحتنیستم اونتو خونه ی خ دش بود حرفی هم ب شوهرم نزده بود از شوهرم متنفر شدم 

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2728
تحمل و صبر بهترین راهه میتونی تو ی موقیعیتی ک اروم و ریلکسی خیلی اروم بهش بگی عزیزم من از فلان چیز ی ...

زیاد صبر کردم مادرشوهرم هر چی خواسته گفته کوتاهی نکرده

تو خونش رفتم بهش سر بزنم غذا جلوم نمیذاشت بعد میرفت پشت سرم میگفت عروسم اهل رفت و امد نیس فقط با فامیلای خودش میره و...

خیلی چیزای دیگه حتی ی کلمه جوابشو ندادم..شوهرم اینارو نمیبینه ..اینک به خاط اون این بی احترامی ها به من شدو تحملکردم ...فهمیدم بی معرفته لیاقت ندارهدوسش داشتهباشم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2740
تا وقتی که ما بخوایم به ززور به مرد ثابت کنیم مقصر من نیستم وضع همینه ولش کن بذار خودش بفهمه چه اشتب ...

از روز مادر که دعوامون شده باهاش سر سنگینم 

میگه تو باید پیشنهاد میدادی روز مادر بریم خونه مامانم 

کدوم ادم عاقلی همچین کاری میکنه خیلی بهم احتراممیذارن خودم پیشنهاد بدمبریم خونشون

روز مادر بهش زنگ نزدم چون مادری نکرده برای من خیلی بی رحمه خیلی حرفا بهم زده

شوهرااینجورمواقع میدونن تقصیرمامانشون هست ولی میخوان حرمت مادری وبزرگتریش شکسته نشه.میخوان مثلاروی شمابازنشه ویاسواستفاده نکنی.شیوه درستی نیست شوهرمنم اینطوره ولی ازنظرخودشون میخوان روابط رومدیریت کنن.بیخیال مادرشوهرت شو.زندگی خودت روبکن.خودت بذارجای شوهرت اگه توبودی مامانت رفتارای اینطوری داشت بازم مامانت بودکاریش نمیتونستی بکنی حساس نشو

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁
اگه دوسم داشته باشه وقتی مادرش اشتباه کرده طرفشو نمیگیره خیلی دلم ازش شکست دیگه حسی بهش ندارم میتر ...

اینکه بهش بگی دوسش نداری برای مردا زیاد اهمیتی نداره.برو پیش مشاور خوووووب تا بهت کمک کنه چیکار کنی همسرت بیشتر حرفتو گوش بده.

اینکه عادیه من هرچی مرددیدم همینطوربوده نمونش شوهرخودم

همه اینطوری نیستنا من احساس میکنم منو فدای اونا کرده

اونا خوشن دایم در حال خوشگذرونی شوهرم که هیچکاری برای خوشحال کردنم نمیکنه تازه حالمم بدمیکنه

Chon taze mifahman delsooztarin zanha hamoon madar va khahar hastan dar moghabele baezi hamsara👍

اصلااینطورنیست .من مردهایی رودیدیم که اتفاقاهمسرای خوب ومومنی داشتن ولی به خاطرفرهنگ جامعه ایرانی مردابعدازازدواج حساس میشن چون قبلش زیادگوششون ازحرف وحدیث پرشده عزیزم هرخواهرومادری هم خودشون همسرهستن پس حرفت درست نیست

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁
نه نگو .شوهر گیر نمیاد که . بچسب بهش .

تحفه سب چدرد میخوره وقتی ناراحتی پشتت خالیه نمیتونی بهش تکیه کنی

نمیدونم چرامردابعدازازدواج یادشون میادخواهرمادردارن 😎

انگار خدا هستن همچی میگه مادرمه پدرمه

من چون دیر ب دنیا اومدم باید بشم برده مادرش

2706