2733
2734
عنوان

میخوام ب شوهرم بگم دیگه دوسش ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 72 پست
فدات شم خواهر.ولی چه میشه کرد باید تحمل کنی.سعی کن رفت وامدتو کم کنی تا کنتر بحث پیش بیاد.باشوهرتم س ...

اخه دیگه دوسش ندارم چی بگم بهش اون میدونه حرفم چیه ولی هیچی نمیگه اصلا نمیگه چرا ناراحتی...!

رفت و امدم کمه میگه هفته ای یه بار باید برم پیششون تو هم بیا حتی انتظار داره من پیشنهاد بدم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
اخه دیگه دوسش ندارم چی بگم بهش اون میدونه حرفم چیه ولی هیچی نمیگه اصلا نمیگه چرا ناراحتی...! رفت و ...

پس توام برای نگهداشتن زندگیت مجبوری خواهر،اگه بخوای کشش بدی و منتظر باشی اون دردتو بفهمه یا به تو حقو بده سخت در اشتباهی.پس حالا که اینو متوجه شدی همه چیزو فراموش کن.یکمم سر سنگین باش باشوهرت تا بفهمه چه خبره ولی نه خیلی،خونه اونام برو تا نگن تقصیر توعه.اگه نری همه چیزو پای تو میذارن

اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس توام برای نگهداشتن زندگیت مجبوری خواهر،اگه بخوای کشش بدی و منتظر باشی اون دردتو بفهمه یا به تو حق ...

کش پیدا کرده از روز مادر تا الان با هم سر سنگینیم البته حرف میزنیما اما من از دلم بیرون نمیره حرفاش بی معرفتیش 

شوهرم میگه چون ما اون اوایل دیر ب دیر رفتیم خونشون اونا فکر میکنن تو منو از اونا گرفتی!!کار بدی نکردیم ولی نمیدونن تا کی باید براش تقاص پس بدیم دیگه. سه 4 سال گذشت

دوران عقدو میگه ک هزار تا کار داشتیم دنبال کارهای عروسی بودیم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
کش پیدا کرده از روز مادر تا الان با هم سر سنگینیم البته حرف میزنیما اما من از دلم بیرون نمیره حرفاش ...

عزیز توهر چقدم خوب باشی بازم یه چیزی میشه پس فراموش کن و خودتو ناراحت نکن بیخیال بیخیال باش.اینطوری تو بگذری بخدا شوهرت بیشتر قدرتو میدونه،ما از اول عروسیمون با مادر شوهرم زندگی میکنیم تو یه خونه،بخدا بدترین عذاب دنیارو دارم می کشم شوهرمم خیلی دوسم داره اما همش میگه گذشت کن ببخش فراموش کن.منم عادتم شده.

2731
عزیز توهر چقدم خوب باشی بازم یه چیزی میشه پس فراموش کن و خودتو ناراحت نکن بیخیال بیخیال باش.اینطوری ...

خیلی تلاش کردم اما حرفای شوهرمو یادم میاد که تو مقصری باید بیشتر میرفتی خونشون!! یعنی هی بی احترامی کنن باز من برم خونشون پس شخصیت من چی میشه ..انگار من آدم نیستم...

باید مدریت میکردی دلشونو بدست میاوردی

تقصیر خودته ! ببین چی میگه 

دو جور حرف میزنه یه بار میگه نمیدونم چرا اینکارارو میکنن یه بار میگه تو مقصری

اره درمونده شده دیدم قبلا خیلی تلاش کرده حتی وقتی مامانش از همه پذیرایی میکرد از من نمیکرد جلوی خودم ...

خوبه قبلا این حرفوازشوهرت شنیدی بازم میگی براش مهم نیست خب چیکارکنه بنده خدا.ول کن مامانه روبچسب به شوهرت چندساعتی که میری اونجاروسخت نگیربه خودت شوهرتم کم کم رفتارش بهترمیشه.توخوب باش دلتوصاف کن

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁
از روز مادر که دعوامون شده باهاش سر سنگینم  میگه تو باید پیشنهاد میدادی روز مادر بریم خونه مام ...

مادرشوهر من خیلی اذیتم کرده خیلی !! اصلا دلم نمیخواد باهاش یک کلمه حرف بزنم!

ولی چون میدونم شوهرم مادرشو میپرسته باید سیاست داشته باشم شوهرم روز مادر ماموریت بود ولی خودم رفتم واسه مامانش پارچه خریدم و صبر کردم شوهرم بیاد کادوشو بدیم 

این کارا باعث میشه دیگه حرف اونو باور نکنه 

چون مردها عقلشون به چشمشون هست! توهم نجنگ از این به بعد باسیاست پیش برو اینجوری در نهایت ارامش شوهرتو میکشونی سمت خودت

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
2738
خوبه قبلا این حرفوازشوهرت شنیدی بازم میگی براش مهم نیست خب چیکارکنه بنده خدا.ول کن مامانه روبچسب به ...

دلمو اینطوری صاف کردم واگذارش کردم ب خدا تا الان بدی نکردم از این ب بعدم نمیکنم

اره گفته ولی روز مادر بهم گفت برام ارزش نداری چون ب مادرش زنگ نزده بودم

من دلیل داشتم چون اذیتم کرده زنگ نزدم اون حق نداشت اینطوری حرف بزنه اینارو نمیبینه میگه تو تلاش نمیکنی بهشون نزدیک بشی اخه مگه اونا کین که هی بزنن تو سرم هیچی نگم

حق با کیه؟

دلمو اینطوری صاف کردم واگذارش کردم ب خدا تا الان بدی نکردم از این ب بعدم نمیکنم اره گفته ولی روز ...

عزیزم شوهرت یه مردعادیه معصوم که نیست خودماهیچ ایرادی نداریم زندگی روسراین مسائل به کام خودت وهمسرت تلخ نکن امتحانش ضررنداره.خوش باشین همیشه ان شاءالله .همسرمنم رفتارش اینطوریه خیلی کنارمیام.منکه نمیتونم خونواده اونوعوض کنم خودم رویکم تغییرمیدم به خاطرزندگیم وبچه هام

خدایا یه گوشه چشم تو برای حل مشکلات ماکافیه🙁
مادرشوهر من خیلی اذیتم کرده خیلی !! اصلا دلم نمیخواد باهاش یک کلمه حرف بزنم! ولی چون میدونم شوهرم م ...

من خیلی سعی میکنم خوب باشم بدون توجه ب بدیهاش با هشون رفتار کنم اینطوری بیشتر احساس آرامش میکنم اما قبلا اینکارو کردم الان اونارو یادشون نیس نه شوهرم نه مادرش

چشم بازم سعی میکنم خوب باشم

مرسی از راهنمایی های خوبت عزیزم

باور کن‌دخترا دنباله همینشم میگردن پیدا نمیکنن

منکه خیلی عذابم خیلی

خیلی تلاش کردم اما حرفای شوهرمو یادم میاد که تو مقصری باید بیشتر میرفتی خونشون!! یعنی هی بی احترامی ...

تنها راهش اهمیت ندادنه گلم.بخدا حقو بهت نمیده