2737
2734
عنوان

@نی نی یار

47 بازدید | 12 پست

لطفا تاپیک های منو پاک کن ممنون

ایرانیامیگن.،ازدل برود هر آنکه از دیده برفت... امافرانسوی ها میگن.،به قلب ما نزدیک است آن که از چشمهای ما دور است...... فرانسوی میخوامت❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ممنون  عزیزم هرکاری کردم آبی نشد❤️

ایرانیامیگن.،ازدل برود هر آنکه از دیده برفت... امافرانسوی ها میگن.،به قلب ما نزدیک است آن که از چشمهای ما دور است...... فرانسوی میخوامت❤️
@نی_نی_یار_5    

دعا میکنم هر چی که حال دلت و خوب میکنه بهت بده ❤️ 

مرسی عزیزم فدات😍😍😍

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2738
خب تاپیکاشون قفله.. چجوری پاک میکنن باید چیکار کنی..باید تاپیک بزنی اصرار کنی بعدش؟!!!

ن عزیزم تاپیک رفع مشکلات ک ت امضاش هس بزن روش بعد زده شنبه تا چهارشنبه بچز روز های تعطیل از ساعت ۶ بعد ظهر تا ۱۰ اینا هست

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
ن عزیزم تاپیک رفع مشکلات ک ت امضاش هس بزن روش بعد زده شنبه تا چهارشنبه بچز روز های تعطیل از ساعت ۶ ب ...

ممنونم.نمیدونستم🤗

من اگر خوبم اگر بد تو برو خودرا باش..هر کسی آن دِرووَد عاقبت کار که کِششششت ..
ممنونم.نمیدونستم🤗

😍

سلام

عزیزم روزی یک تاپیک حذف میشه لینکشو بذارین تو تاپیکم فقط تو تاپیک خودم حذف میکنم

صفحه اول تاپیکم پست اولم کامل با عکس توضیح دادم چطور لینک بذارین و لینک تاپیک هاتون کجاست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1504071/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-5

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌