2733
2734
عنوان

درد تخمدان

161 بازدید | 7 پست

تو بارداری چند تا فیبروم داشتم  که اول بزرگ شد بعد دیگه تو سونو گرافیام مشخص نبود دیده نمیشد الان شش ماه از زایمانم گذشته گاهی تخمدان چپم تازگیا تیر می کشه   نمی دونم دلیلش چیه کسی تا حالا تجربه داشته؟؟؟؟؟؟؟

شایدموقع تخمک گذاریته

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

عزیزم من جواب سوالتو بلد نیستم ببخشید اما ی سوال دارم اگه مایلی جوابمو بده.با داشتن میوم باردار شدی اذیت نشدی؟ قبل از بارداری میوم ها اذیتت نمیکردن؟من میوم دارم تازه بعد از اتمام پریود درد تخمدان و ناف و لگنم شروع میشه

خدایا شکرت   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه دو سه روز دیگه باید پریود شم

عفونت نداری؟

میتونی سونوبدی

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
عزیزم من جواب سوالتو بلد نیستم ببخشید اما ی سوال دارم اگه مایلی جوابمو بده.با داشتن میوم باردار شدی ...

عزیزم اشکالی نداره خوشحال میشم کمکت کنم 

من هیچ مشکل خاصی نداشتم تا نزدیک شش سانت هم رشد کرد بعدش اصلا دیده نشد  ولی می دونم که کسایی که قبل بارداری میوم دارن باید با دکتر مشورت کنن چون مال بعضیا انقدر رشد کرده که بارداری رو منتفی می کنه یا اگرم باردار شن  نمی زاره بچه رشد کنه ولی مال بعضی ها هم با بارداری برطرف میشه یاموقع سزارین اگه دکتر واجب بدونه در میاره ولی من مشکلی نداشتم

2738