2733
2734
عنوان

شنیدم بدون دارو هم آی یو آی میکنن

472 بازدید | 13 پست

بچه ها تا حالا شنیدین خانمی بدون دارو آی یو ای کنه؟

راجع به خانمایی منظورمه که تخمک گذاری سالم دارن

به نظرتون اگه این کارو کنم جواب میگیرم

دفه قبل که با دارو دو تا تخمک داشتم ولی نشد

شوهرمم سالمه، نمیدونم چرا حامله نمیشم 

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده

اگه تخمک گذاری سالم و نرمال باشه اندازه فولیکول ها هم بین ۱۸ تا ۲۰ باشه اره دارو نمیخواد ولی اگه کمتر باشه ینی ۱۴ یا ۱۵ دارو میدن تقویت بشه

خدا جونم مواظب پسرم باش زیرا که تو بهترین حافظ و نگهدارنده هستی...آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تیروئیدت لب مرز نیست ؟؟؟ عدد تی اس اچ چنده ؟

آفرین، چطور شد که این سوالو پرسیدی؟

هفته پیش دکترمو عوض کردم، به تیروییدم شک کرد و دوباره فرستادم آزمایش، البته دکتر قبلیم چیزی راجع به تیروییدم نگفته بود.

2731
اگه تخمک گذاری سالم و نرمال باشه اندازه فولیکول ها هم بین ۱۸ تا ۲۰ باشه اره دارو نمیخواد ولی اگه کمت ...

من تا الان بدون دارو سونو نشدم ولی دکترم میگه هر ماه تخمک گذاری داری، تا حالا شما رو بدون دارو سونو کردن؟

با دارو رو بین ۲۰ تا ۲۶ میشه تخمکم

آفرین، چطور شد که این سوالو پرسیدی؟ هفته پیش دکترمو عوض کردم، به تیروییدم شک کرد و دوباره فرستادم آ ...

آخه خیلی مهمه

حتی اگ لب مرز باشه نمیذاره لقاح شکل بگیره

باید حتما زیر ۳ونیم باشه

(    )
آخه خیلی مهمه حتی اگ لب مرز باشه نمیذاره لقاح شکل بگیره باید حتما زیر ۳ونیم باشه

برا من تو آز قبلی ۴.۹ بود 

یعنی ۳ ساله دو تا دکترم متوجه نشدن

اینقد احمق بودن

من نمیدونستم نباید بالای ۳.۵ باشه ، آخه کنارش نوشته بود تا ۵.۲ جا داره، ولی این دکتر جدیدم گفت بالاست و یه بار دیگه آز داد

یعنی شما میگی ممکنه با درمان تیرویید حامله بشم به صورت طببعی؟

برا من تو آز قبلی ۴.۹ بود  یعنی ۳ ساله دو تا دکترم متوجه نشدن اینقد احمق بودن من نمیدونستم ن ...

صددرصد عزیزم

تی اس اچ ۵ واسه آدمای عادی نرماله

ولی واسه کسی ک قصد بارداری داره باید زیر۳نیم باشه

ما خودمون ۱ سال اقدام بودیم و بی نتیجه 😥

یکبار هم آی یو آی بی نتیجه 😥

تا اینکه خودم ب دکترم گفتم یکبار دیگه آزمایشامو آورد نگاه کرد بهش گفتم تی اس اچم لب مرزه . ۴ بود . فرستاد دکتر غدد قرص داد بهم . تی اس اچ شد ۱

همون ماه باردار شدم 🤗😍

(    )
2738
صددرصد عزیزم تی اس اچ ۵ واسه آدمای عادی نرماله ولی واسه کسی ک قصد بارداری داره باید زیر۳نیم باشه ...

وای، دقیقا دکتر همینو بهم گفت، گفتم اینجا که زده نرمال، من هم که لاغرم، گفت ربط نداره برا بارداری فرق میکنه

هم خوشحال شدم و هم ناراحت، خوشحال از اینکه اینقد بهم گفتن ناباروری بدون علت، بالاخره علتش پیدا شد و ناراحت از اینکه ۳ سال واسه هیچی معطل شدم

مرسی عزیزم از راهنماییت

دو تا سوال دارم

یکی اینکه مگه داروش لووکسین نیست، پس چرا دوباره شما رو فرستاده دکتر غدد و خودش تجویز نکرده؟

دوم اینکه از شروع دارو تا بارداریت چقد طول کشید؟

وای، دقیقا دکتر همینو بهم گفت، گفتم اینجا که زده نرمال، من هم که لاغرم، گفت ربط نداره برا بارداری فر ...

اره گلم لووتیروکسینه

باید دوزشو مشخص کنه دکتر غدد که تو هفته چندروز قرص بخوری

من همون ماه اول ک خوردم و تی اس اچم اومد پایین ماه بعد باردار شدم . یعنی دقیقا ۴۰ روز بعد مصرف دارو 🤗

(    )
من تا الان بدون دارو سونو نشدم ولی دکترم میگه هر ماه تخمک گذاری داری، تا حالا شما رو بدون دارو سونو ...

قبلش ی بار سونو کردم گفتن تنبلی تخمدان دارم یدونه فولیکول داشتم اما اندازشو نگفت ولی با دارو خیلی شد هم هم تو ۱۵ و ۱۶ و ۱۷ بود

خدا جونم مواظب پسرم باش زیرا که تو بهترین حافظ و نگهدارنده هستی...آمین
اره گلم لووتیروکسینه باید دوزشو مشخص کنه دکتر غدد که تو هفته چندروز قرص بخوری من همون ماه اول ک خو ...

خیلی خوشحالم کردی، برا منم دعا کن زود مامان شم، ممنونم

شما بدون دارو iui آ یو آ کردید؟

همون داروهای معمول 

الان اسمشو یادم رفته

قرصهای استروژن و آمپولایی که تخمک رو آزاد می کنه

ولی ماه قبلش برای اولین بار قرص ضد بارداری خورده بودم چون کیست داشتم

شاید اونم تأثیر بذاره