2733
2739

سلام خانوما من تازه زایمان کردم الان بچم بیست روزس خداروشکر چون دختر اخر خانوادمم و بچه داری خواهرای بزرگترمو دیدم مشکلی ندارم تو بچه داری حالا من طبقه بالا مادرشوهرم زندگی میکنم تو یه شهر دیگه که از خانوادم دورم این مادرشوهر من سرمو خورده میاد بالا دارم عوضش میکنم هی میگه سفت بستیش رد افتاده باز هوای به این گرمی میگیره کلاه بچرو سرش میکنه هرچی میگم نکن خیس عرق میشه میگه نه سرما میخوره موقع لباس تنش کردن من با احتیاط و اروم دارم لباس تنش میکنم فرطی میاد تو کار من فکر کن بچه طفلک یه دستش دست منه دارم آستین میکنمش یه دستشو اون میکشه اعصابمو خورد کرده به نظرتون چکار کنم که دستو پاشو جمع کنه؟؟؟

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه چشم و ابرو بیا براش خودشو جمع کنه😏🤨🤨🤨🤨🤨🤨

چشمو ابرو حالیش نیس😂😂

خدایا تنها امیدم به تویه هوامو داشته باش و کاری کن هدیه ای که بهم دادی سالم دنیا بیاد🙏🙏
2740

خیلی جدی بگو فلانی جان اجازه بدین خودم انجام میدم اینجوری بچه اذیت میشه!هر جا هم دیدی حال بحث نداری بگو دکترش گفته باید همینجوری باشه  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
در خونتون قفل نداره؟ کلید کن درو بزار اومد در بزنه تو کاراتو بکن بعد پاشو لای در بگو کاری داشتین م ...

وای چه رفتار بی ادبانه و زشتی🤐

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶
2706