2733
2739

دوستای راهنماییم تقریبا خیلیاشون خیلی شیطون بودند

مدرسه بهم میرختند😂😂از ۱۱ و۱۲ سالگیشون هم دوست پسر داستند از اون بلاها بودند 

من بینشون بچه مثبت بودم 🤓

یادش به خیر چه روزهایی بود تازگیا گروه زدند دوباره نصف بیشترشون عروس شدند وچندتایی هم بچه دارند.۲۱ ساله ایمممم هنوزا😂😊😂

من خودم خییییلی شر و شیطون بودم

ولی اهل دوست پسر و اینا نه

بچه مثبت بودم ولی خیییلی پرانرژی

کل مدرسه میشناختنم

«نماز»  مثل نهری جاریست که هرگاه جاری میشود، گناهان را میشوید و از بین میبرد.  پیامبر رحمت(ص)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی دوستای دوران مدرسه نمیشه 😍😍😍😍 ما اهل دوست پسر نبودیم ولی خیلی آتیش میسوزوندیم 😁

خوشبختانه در میان آبهای طغیانی این زندگی،چند جزیره کوچک هست که بتوان بدان پناه برد؛کتاب های زیبا،شاعران ،موسیقی
2731

من هرچی خفن و شر بود دور من بود خودمم در راسشون

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من خودم خییییلی شر و شیطون بودم ولی اهل دوست پسر و اینا نه بچه مثبت بودم ولی خیییلی پرانرژی کل مد ...

دقیقا منم😂😂😂

👈تولید کننده افکار خودت باش ن مصرف کننده اراجیف مردم👉
2738
هیچی دوستای دوران مدرسه نمیشه 😍😍😍😍 ما اهل دوست پسر نبودیم ولی خیلی آتیش میسوزوندیم 😁

یادس بخیر جقدر روزای خوبی بود😍😍😍

👈تولید کننده افکار خودت باش ن مصرف کننده اراجیف مردم👉

دوستای من که لنگه خودم بودن و اهل دوست پسر و..نبودن

شیطنتهامون در حد به هم ریختن کلاس و..بود ولی بچه مثبت بودیم

الانم جمع میشیم دور هم

۴۱ ساله ایم هنوزاااا  

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

ما خودمون خلاف بودیم داوش :/ 

(آدامس میجود)

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
2706