2733
2739
عنوان

IC گوشیمو برداشتن 😐چ کار کنم

798 بازدید | 20 پست

گوشیم آیفون بود تیر ماه پارسال باطریش باد کرد و پشتش منحنی شده بود یهو خاموش شد 

مامانم برده بود داده بود یه تعمیراتی طرف جلو چشم مامانم باز کرده بود گفته بود کار من نیست درست کردنش و همونجا داده بود ب مامانم 

بعد من دیگه دیدم الان گوشی رفته بالا گفتم ببرم بدم تعمیر کنن دادم شوهرم برد داد ب دوستش بعد ۲ روز دوست شوهرم گفته اینو قبلا باز کردن icشو برداشتن خود گوشیو میتونم ۲۰۰ازت بردارم 😢

حالا من از کجا بدونم کار کی بوده برداشتن این قطعه 

اونی ک مامانم برده پیشش یا این ک شوهرم برده 😢😢😢😢

گوشیمو ۲۰۰برمیداره اخه یعنی چی😢😢😢

بوس کن بنداز تو زباله 😟

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها یه نظرتون گوشی بدیم برای تعمیر میتونه بدون رمز محتوایات داخل و عکسهاشو ببینه؟

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

واااا قیمت ای سی که نهایتا ۳۰۰ تومنه . اگر برداشته پس چطور گوشیت کار میکرده بعدش 🤔🤔 برم داشته باشه قیمتی نداره که اینقدر از قیمت گوشی بندازه

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2740
خدا لعنتش کنه خدا نشناسو ک ای سی گوشیتو برداشته اه اعصابم بهم ریخت 😬😬😬

ای سی گوشی مگه کشکه همینجوری باز کنی ببندی برش داری باید با دستگاهاس مخصوص باد با حرارت بالا بهش بدی تا جدا شه من میگم ببره نشون نمایندگی بده ببینه چیه ماجرا شاید دوست شوهرت میخواد سرتون شیره بماله

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو