2737
2734
عنوان

کسی هست سازمان فنی حرفه ای باشه

91 بازدید | 5 پست

شوهرم می خواد واسه شغلش بره امتحان بده و مدرک بگیره .می گن امتحان برداشته شده و باید بره کلاس های آموزشی رو طی کنه بعد امتحان بده. درسته؟ الکی واسه چیزایی که بلده باید معطل کلاس بشه اخه؟

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
امتحان برداشته نشده  فقط تمام رشته ها رو به بخش خصوصی واگذار کردن باید از طریق آموزشگاه اقدام ...

MDF

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امتحان برداشته نشده  فقط تمام رشته ها رو به بخش خصوصی واگذار کردن باید از طریق آموزشگاه اقدام ...

یعنی دقیقا باید چیکار کنه؟

2731

ببین یه زمانی خود سازمان مهارت ام کلاس های آموزش برگزار میکرد 

اما الان همه کلاس ها رو برون سپاری کردن و دادن بخش خصوصی 

برید تو سایت فنی حرفه ای شهرتونو انتخاب کنید ببینید چه آموزشگاه هایی طرح آموزش ام دی اف دارن بره اونجا بگه من کلاس نمی خوام بیام فقط میخوام امتحان بدم باید از طریق اون آموزشگاه خصوصی معرفی بشه به فنی حرفه ای تا ازش امتحان بگیرن و بهش مدرک فنی حرفه ای بدن

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
ببین یه زمانی خود سازمان مهارت ام کلاس های آموزش برگزار میکرد  اما الان همه کلاس ها رو برون سپ ...

اهان. ممنونم عزیزم راهنمایی کردی. حدا خیرت بده