2733
2734

وقتی نینیم به دنیا اومد احتمال مشکل مغزی دادن اما چون سرش رشد کرد گفتن هیچی نیست. تا الان خدارو شکر سالم بوده اما هر روزم با خون دل از استرس میگذروندم. هر با میبردم قد و وزن دور سر دست و پام یخ میکرد.حالا میشه بگید بچه هاتون تو ۶ ماه که وارد شدن چه کارایی میکنن؟بچم تازه ۵ ماهش تموم شد. تا نصفه میچرخه ولی به غلت نمیرسه. اجسام و دستش میگیره . اسباب بازی.دستاشو میخوره باهاشون بازی میکنه.دستاشو میگیرمم زود فشار میاره بلند میشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شمارو باید بشناسه  متوجه تغییر رنگ لباست بشه  یکم دیگه وقت داره کامل باید بغلطه یعنی بتو ...

آره میشناسه کامل عاشق بازیه.میخنده .دالی میکنیم دوست داره. لباس عوض میکنیم با تعجب نگاه میکنه. ام ار ای و همه چی نرمال بود رشدشم کامل رو نموداره اما همش ایترس دارم زندگیم مختل شده

شمارو باید بشناسه  متوجه تغییر رنگ لباست بشه  یکم دیگه وقت داره کامل باید بغلطه یعنی بتو ...

چطوری بگه لباست تغییر کرده مامان بچه شش ماهه آخه 

اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه ،،،،خواهشاً تو حلق بقیه نکنین  
2738
آره میشناسه کامل عاشق بازیه.میخنده .دالی میکنیم دوست داره. لباس عوض میکنیم با تعجب نگاه میکنه. ام ار ...

نرماله فقط کمکش کن که بغلطه روی شکمش 

اسباب بازی بذار یا یکم تشویقش کن تا بتابه 

روی پاهاشم باید بایسته با کمک شما 

یارب نظر تو برنگردد...

منظور از شناختن چیه دقیق؟ این بغل مادر شوهر و برادر شوهرمم آرومه فقط با غریبه ها گریه مبکنه و میترسه

چطوری بگه لباست تغییر کرده مامان بچه شش ماهه آخه 

وااا

شما لابد بچه نداری 

کاملا متوجه میشه هی نگاه میکنه وقتی لباسم عوض کنم  به گلای لباسم دست میزنه هی باهاش حرف میزنه و وقتی شیر میخوره اگه رنگ سوتسنم عوض شده باشه اولش یکم با دستش سوتینو میگیره صدا در میاره بعد شیر میخوره کاملا مشخصه متوجه تغییرش میشه

یارب نظر تو برنگردد...
نرماله فقط کمکش کن که بغلطه روی شکمش  اسباب بازی بذار یا یکم تشویقش کن تا بتابه  روی پاه ...

اره می ایسته نگهش میدارم.حتی دستاشو میزارم رو مبل ۵ ثانیه خودش وایمیسه بعد پاهاش یکم کج میشه میگیرمش اما غلت تا نصفه میره دستش میمونه زیرش

اره می ایسته نگهش میدارم.حتی دستاشو میزارم رو مبل ۵ ثانیه خودش وایمیسه بعد پاهاش یکم کج میشه میگیرمش ...

شیرت مقوی کن تا جون داشته باشه چون الانم داره دندون در میاره 

ببین اگر اونا رو زیاد میبینه خب لابد میشناسه 

باید وقتی شمارا میبینه براتون لبخند بزنه و مثل غریبه ها نگاهتون نکنه

همین که به چشمش آشنا باشین و باهاتون انس داشته باشه یعنی نورماله

یارب نظر تو برنگردد...
شیرت مقوی کن تا جون داشته باشه چون الانم داره دندون در میاره  ببین اگر اونا رو زیاد میبینه خب ...

اره میخنده دستاشم میاره جلو واسه بغل. مادشوهرم و هر ردز میبینه از صبح تا شب😅 شیر خشکیه.گاهی صبح میره اونجا تا غروب میمونه

2706