2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سبزی و خصوصا تره خوش عطر میکنه

و حجم و چرب کننده هم

کاچی

روغن کرمانشاهی

عصاره گوشت

سوپ گشنیز جعفری ولی زیاد مصرف نکن هفته ای یه بار مثلا خوبه چون گشنیز زیادش حافظه رو کند میکنه

برنج و ماهی

برای کلسیم هم حتمااا پای مرغ رو عصاره بگیر در سوپ ها عصاره بریز

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
سبزی و خصوصا تره خوش عطر میکنه و حجم و چرب کننده هم کاچی روغن کرمانشاهی عصاره گوشت سوپ گشنیز جع ...

نی نی من شبا ۱/۵ساعت یا دوساعت میخوابه بیدار میشه برا شیر روزام بیشتر میخوره نمیدونم طبیعیه یا زیاده و زود گشنه میشه

نی نی من شبا ۱/۵ساعت یا دوساعت میخوابه بیدار میشه برا شیر روزام بیشتر میخوره نمیدونم طبیعیه یا زیاده ...

چند وقتشه؟طبیعیه ولی شیرتو جون دار تر کن...

2738
یک ماه ونیم

نه عادیه 

شیرتو اگر چرب تر و جوندار تر کنی یکم دیر تر میخوره طولانی تر دلشو میگیره..کاچی عالیه هر روز یه تا قاشق ارد بریز.

من الان پسرم ۵ ماهشه تقریبا میتونم بگم این پنج ماه هر روز سوپ و بیشتر اوقات یه پیاله کاچی رو خوردم.

یک ماه ونیم

توروخدا قدر این روزا رو بدون دختر منم همین بود تا سه ماهگی تن تن و زیاد شیر میخورد از سه ماهگی ب بعد تا الان که پنج ماهش تموم شده لب به سینه نمیزنه زوری شیر میخوره .پیش کسی نگو قدر این روزا رو بدون خدانکنه مثل دختر من بشه ولی اگه بشه پدرت درمیاد یعنی الان حاضرم ٢۴ساعت نخابم فقط شیر خودمو بخوره دم به دیقه😢

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
نه عادیه  شیرتو اگر چرب تر و جوندار تر کنی یکم دیر تر میخوره طولانی تر دلشو میگیره..کاچی عالیه ...

چه خوب ولی خیلی وقتا وقت نمیکنم بخوام چیزای مقوی برا خودم درست کنم 

دختر شما چطوری بود؟

آخی عزیزم چرا خب نمیخوره

میگن بعضیا اینطوری میشن دیگه

هر کسی یه چیزی میگه حتی دکترا😟

گاهی خوب میشه گاهی بد در کل خیلی کم میخوره

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃