2737
2739
عنوان

ی تاپیک مفید براخانمای باردار

156 بازدید | 21 پست

بچها هر نکته ای برا دوران حاملگی میدونید بگید تا ی تاپیک مفید داشته باشیمـ

مثلا خوردن چ قرصایی چ غذاهایی باعث سقط میشه

یا چه دعاهایی تودوران حاملگی خوبه بخونید،،

یا،،،

ممنون عشقا☺💐🍃

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوندن سوره محمد و یوسف باعث زیبایی بچه،وخوندن سوره قلم هوشش رو زیاد میکنه، خوندن هفت بار در روز سوره قدر باعث زایمان راحتتر میشه، و همچنین حداقل یه بار خوندن سوره مریم در بارداری باعث زایمان راحتتر میشه،

یا خوردن بعضی میوها شنیدم برا خوشگلی بچه تاثیر داره راسته؟چ میوه هایی

به انار سیب

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2738

خوردن زرشک  وزعفرون مضره

تاسه ماه اول تا میتونید استراحت کنید تا خطر سقط پایین بیاد

خورد روزانه هفت عدد زیتون و چهارده عدد بادام درختی برای تپلی شدن نی نی خوبه

خوردن سنجد برای محکم شدن استخوناش

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

شایدبراتون باورش سخت باشه سربارداری اولم  همش تصورمیکردم یه دخترچشم طوسی توشکممه وعکس نی نی زیباگذاشتم صفحه گوشیم نه ماه نگاش کردم به اب دریا نگاه کردم وپشت چشمم ابی میزدم دخترمم پشت چشاش ابی شده بود 

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
شایدبراتون باورش سخت باشه سربارداری اولم  همش تصورمیکردم یه دخترچشم طوسی توشکممه وعکس نی نی زیب ...

چشاش رنگی شده؟

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃