2737
2734
عنوان

دهه شصتیا

336 بازدید | 44 پست

سلام دهه شصتیای مجرد بیاین حرف بزنیم ، گاهی اوقات خیلی دلم میگیره ، هرچی میخوام قوی باشم نمیشه ، امروز ازون روزاست 😢

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ها،،،هی منو صدا میکنین

البته من متاهلم،،،،احترام بگذارید😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
چرا فکر می کنید  قوی نیستید ؟

برای اینکه هرچی تلاش میکنم بازم برمیگردم سرجای اول ، خیلی به توکل کردن به خدا معتقدم اما انگار افتادم تو دور باطل 

هر آنچه در این عالم اتفاق می افتد،چه حکمت آن را دریابید یا نه ، برای خیری والاتر است.هرچند آن خیر به سادگی قابل تشخیص نباشد.🌺
عزیزم من ۶۹ هستم بگو حرف بزن

عزیزم سرکار میری؟

منم دهه شصتم ولی چون گفتی مجرد بای بای😁

😂😂😂خدارو شکر امیدوارم ازون متاهلای موفق دهه شصتی باشین

2706