2752
2734
عنوان

تاپیک جامع بارداری اونایی که اقدام دارن بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 7994 بازدید | 1026 پست
دوستان کسی میدونه عرق فراسیون و رازیانه و بومادران وفراسیون با دوفاستون تداخل داره یا نه؟ 

فراسیون و رازیانه میدونم اشکال نداره ولی بقیه رو اطلاع ندارم

میشه یه صلوات برا حاجتم بفرستین   
اینو داده که ماه بعد بخورم .لتروزول و این ماه خوردم دیروز رفتم دکتر گفت کیست اوردی

عزیزم اینجا گفتن دارو شیمیایی و گیاهی رو با هم نخورین باید یکی انتخاب کنید دوتایی استفاده کردنی باعث میشه کیست بشه انشاالله مشکلتون حل شه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اینجا گفتن دارو شیمیایی و گیاهی رو با هم نخورین باید یکی انتخاب کنید دوتایی استفاده کردنی باعث ...

عه واقعا😕

نمیدونستم 

من دو تاشم باهم میخوردم 

فعلا که کلومفن داده بهم 

موندش سه چهار ماه دیگه بخورم 

چون ماه بعد عمل دارم دیگه نمیتونم اقدام کنم 

حالا نمیدونم کلومفن بخورم یا نه تو دوراهی موندم

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
عه واقعا😕 نمیدونستم  من دو تاشم باهم میخوردم  فعلا که کلومفن داده بهم  موندش سه ...

حرف دکتر تون گوش کنید برا مطمئن شدن هم میتونید با چند دکتر دیگه مشورت کنید.انشاالله خیره

2731

دوره ویژه بهار وماه مبارک

کاهش وافزایش وزن

اهداف کاهش

1کاهش یک تا یک ونیم  کیلودرهفته

2رفع سلولیت واسه دوستانی که توانایی ورزش های ندارن به دلیل مشکلات وبیماری ها

3مخالفت صددرصد با انواع دمنوش و قرص و کالری شماری به دلیل مشکلات گوارشی ونداشتن اثبات وزن...

4کلیه ورزش ها توخونه انجام میشه رژیم غذایی بدون محدودیت

5فیت کردن شکم وسینه اخر دوره

6پیگیری روزانه

اطلاعات بیشترومشاوره با خانم ساداتی

ppppp_e@      ایدی  تلگرامی

عه واقعا😕 نمیدونستم  من دو تاشم باهم میخوردم  فعلا که کلومفن داده بهم  موندش سه ...

اگر عمل داري كه اقدام نكن

اخه يوقت موقع عمل باردار باشي برا بچه ضرر داره داروهاي بيهوشي

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
اگر عمل داري كه اقدام نكن اخه يوقت موقع عمل باردار باشي برا بچه ضرر داره داروهاي بيهوشي

اره فعلا دو سه ماه میخام عقب بندازم

به بلاک میگین بلوک🤔😏                                                لوعنوتیو شومو چوقود بوکولوسین😕😏                        میشه امضامو کپی نکنید راضی نیستم چن نفر کپی کردن😕😔
سلام...منم دوماهه تو اقدامم

عزیزم باردار بودی

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
حوصلشو ندارم عزیزم

اخی عزیزم باردار شدی😍

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
من تازه پاک شدم این ماه این مسایل رو رعایت میکنم چله سوره مریم هم برمیدارم عرق رازیانه وفراسیون هم م ...

عزیزم همون ماهی که این کارا رو کردی باردار شدی

عزیزم همون ماهی که این کارا رو کردی باردار شدی

سلام عشقم خوبی؟ تاپیکت رو خوندم ببین تو خیلی عصبی هستی یکم خودتو آروم کن .... ببین من دکتر بهم گفته بود بیام آی یوآی همسرم راضی نبود اما....ماهی که باردار شدم چله سوره مریم رو برداشتم چون تو نی نی سایت خونده بودم اگه چله داشته باشی رفع میکنه که خداروشکر هنوز چهل تا تموم نشده بود جواب گرفتم...گاهی عرق فراسیون هم خوردم ولی مرتب نه...دیگه مطمئن بودم باردار نمیشم دوماه بود داروهامو گزاشته بودم کنار داشتم رو شوهرم کارمیکردم برم آی یو آی. ...اما فقط قرآن خوندم و از خدا خواستم دیگه سپردم بخدا بیخیالش شدم ....اما من چندین دوره دارو خوردم شوهرمم ضعیف بود عکس رنگی هم انداخته بودم....درکل ماهی که باردار شدم خیلی نزدیکی نداشتم وفکرشم نمیکردم بشم. ...اصلا فکرم مشغول مسائل دیگه بود چون خسته شده بودم ...ببخشید طولانی شد اما یکم به شوهرت صمیمی شو با خودت بد نکن زندگیتو آروم کن اقدامتم داشته باش عکس رنگی هم بری خوبه...سونوگرافی برو ببین فولی بالغ داری یا نه. ...اصلاهم منتظر نباش فقط تلاشت رو بکن وتوکل بخدا

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤