2733
2734

بچه ها جون من سرویس چوب و وسایلای گنده سیسمونیمو گرفتم. برای ریزه کاریا انبار آقا بزرگ بهتره یا پاساژ مهتاش بازار یا عبدل آباد یا جمهوری یا بهار؟؟!!!!! کلا تو یه روز جمع شه و قیمتی هم به صرفه باشه

کی تازگی رفته خواهشا کمکم کنه توان گشت زدن ندارم

تا الان چقدر خرج کردی؟😶

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دیرور رفتم واسه دخترم دوتا تیکه اسباب بازی بگیرم یاااااااخدااااااااا قیمتا خیلی بالا بود..ی تلفن اسباب بازی ۴۰۰تومن؟؟؟؟؟؟؟؟؟استخر بادی ۲۵۰؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من سیسمونی دخترمو اردیبهشت پارسال خریدم یعنی هرچی ک واسه دخترم خریدم (اکثرا مارک بودن)همه سه چهار برابر شده بود.من از بهار خریدم.

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪