2733
2739
عنوان

تفسیر آزمایش

135 بازدید | 13 پست

بچه ها کسی میدونه علت اینکه اسید اوریک ادرار تو ازمایش ادرار 24 ساعته پایینه چیه؟ دکترم یکشنبه و سه شنبه هست فردا تعطیل مجبورم سه شنبه برم. همش نرماله فقط این یدونه زده پایین. ممنون میشم اگه کسی میدونه یکم توضیح بده... الان اسکرین شات میگیرم میزارم.

آدم‌های بزرگ عظمت ديگران را می بينند، آدم‌های متوسط به دنبال عظمت خود هستند و آدم‌های كوچك عظمت خود را در تحقير ديگران می بينند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیا بزارم تا وقت هست تعداد زیاده 

کدوم تاپیک؟

آدم‌های بزرگ عظمت ديگران را می بينند، آدم‌های متوسط به دنبال عظمت خود هستند و آدم‌های كوچك عظمت خود را در تحقير ديگران می بينند.
2738
دیدی

یه چیزی بگم من اوایل فکر میکردم عکس پروفایلت خودتی وقتی بچه ها میگفتن خوشگلترینی تعجب میکردم 😆 اما الان ک بالاخره عکست دیدم باید بگم واقعا خیلی هم خوشگلی❤

میشه عکس کاملت هم بزاری عزیزم

انشالله دفه بعد الان تعداد زیاده فعلا به همین بسنده کن😫😫

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
یه چیزی بگم من اوایل فکر میکردم عکس پروفایلت خودتی وقتی بچه ها میگفتن خوشگلترینی تعجب میکردم 😆 اما ...

نظرلطفته 😍😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....