2737
2739

من خودم وسواس فکری دارم مثلا میخام برم بیرون باید چندبار هی برم هی بیام گاز و درخونه و این چیزا رو چک کنم خیلی اذیت میشم.یکی داشتیم توفامیل وسواس شستشو داشت رفت پیش روانشناس خوب شد

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
من خودم وسواس فکری دارم مثلا میخام برم بیرون باید چندبار هی برم هی بیام گاز و درخونه و این چیزا رو چ ...

من وسواس خون دارم ..یعنی همش  فکر مکینم میرم بیرون دستم خونی شده ...دستشویی عمومی اگر برم ...چشمم به سطل زباله بیوفته که توش پوشکه میمیرم از ترس ...همش فکر میکنم نکنه حواسم نبوده دستم خورده به اون سطل ..توهم هم میزنم داشتان سرایی هم میکنم ...میگم مثلا وای دستم خورده به سطل بعد خودمو شستم حتما الان ایدز مییگرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وسواس خون دارم ..یعنی همش  فکر مکینم میرم بیرون دستم خونی شده ...دستشویی عمومی اگر برم ...چش ...

وقتي داري ميبيني  با سطل برخورد نداشتي ديگہ اين افكار چیہ            اول روانشناس خوب برو بعد روان پزشك 

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
2728

اطلاعاتتونو ببرید بالا ی کم ک راهای انتقال بیماریارو بشناسید...بعدم کامل و طولانی مدت تحت درمان باشید خودتونم تلاش کنید.اگه کسیم هست ک کمکتون کنه ازش کمک بخواید

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی من وسواس نجاست داشتم هر روز خودم رو اب میکشیدم لباسام رو هر دقیقه میشستم خیلی عذاب میکشیدم ی سری تو برنامه به سمت خدا دیدم دارن در مورد نجاست و وسواس صحبت میکنن گوش کردم خدا خیرشون بده خوب شدم شما که میگی همش فکر میکنم خونی شدم ایا اونقدر مطمعن هستی که حاضری دست رو قران بزاری که نجس شدی؟؟؟

این دست رو قران گذاشتن و مطمعن بودن من رو نجات داد چون من همیشه شک داشتم و مطمعن نبودم کم کم خودم به خودم اومدم دیدم چرا این همه پول دارو و دکتر بدم تا خوب شم وقتی خدا خودش راحت قانون گذاشته که تویی که شک دادی پس نجس نیستی چرا خودت رو زجر میدی؟؟؟!!!

خواهر عزیزم اصلا توجه نکن خدا کمک حالت باشه عزیزم

مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
اطلاعاتتونو ببرید بالا ی کم ک راهای انتقال بیماریارو بشناسید...بعدم کامل و طولانی مدت تحت درمان باشی ...

راه های انتقال بیماری رو هزار بار خوندم ...من احمق بیسواد هم نیستم ...اما چون همش برا خودم تصویر سازی میکنم و فکر منفی ای ن طوری میشم

فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی من وسواس نجاست داشتم هر روز خودم رو اب میکشیدم لباسام رو هر دقیقه می ...

من مشکل نجاست ندارم ..من توهم بیماری میزنم ...همش فکر میکنم مریض شدم خخخخخخخخ

من یه فوبیای دیگه هم دارم اینکه از کنار هر مرکز درمانی رد میشم یه فکرای مسخره میاد تو سرم که میگم النا اگرم مسخرم کردید اشکال نداره ...

همش فکر میکنم نکنه من رفتم اونجا دندون پزشکی یا ازمایشگاه ..نکنه اونجا مریض شدم ...بعد میشینم گریه میکنم که اره من رفتم اونجا مثلا دندون پزشکی و و اونجا ایدز گرفتم حتما حتما وسایلشون تمیز نبوده

2738
راه های انتقال بیماری رو هزار بار خوندم ...من احمق بیسواد هم نیستم ...اما چون همش برا خودم تصویر ساز ...

اون یکی راهاییو ک گفتم برو پس. چوت من نمونه وسواس زییاد دارم اطرافم داغونن. یکیشون م باعث مرگ خودشم شد 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
واقعا ؟وسواس به بیماری هم دیدی اطرافت ؟

وسواس شستشوشون انقد زیاد بود ک اونواگر داشتنم جلو چشم نبود. اما باااید بیخیال باشی .و میگم ک اگر کمک داری اونا بهت کمک کنن تواین راه ...اما شما باید مشاوره طولانی مدتم بری

وسواس بیماری نداشتی ؟کسی که عین من بترسه که مریض شده

میگم ک عزیزم .من خاله هام انقد وسواس اب و ابازیشون دیاد بود ک وااقعا اعصابم نمیکشید باهاشون هم کلام بشم ک بپرسم ازشون ....اما درهرصورت این ی بیماریه باااید پیگیری کنی مشاورو  راهنما ووو 

من وسواس خون دارم ..یعنی همش  فکر مکینم میرم بیرون دستم خونی شده ...دستشویی عمومی اگر برم ...چش ...

اگه اذیت میشی حتما برو روانشناس خیلی کمکت میکنه البته هزینش بالاست ولی خب ارزشش داره

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚
2706