2737
2739
عنوان

آیا توی خونه، گوشی بلااستفاده و معیوب دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 55 پست
سلام  متاسفانه تاچ و ال سی دیشون کل قیمت گوشیه! حدود ۱ تومن اورجینالش اونجوری برد خالی بدون ...

اتفاقا دوتا گوشی j5 دارم یکیش همینه که استفاده میکنم و سالمه 1و دویست گفتن میخرن...اونم ک خرابه گوشه خونس..میترسم درستش کنم باز خراب شه.ارزش داره درستش کنم حداقل برای استفاده خودم یکسال کار میکنه؟؟چقد هزینه داره درستش کنید؟مغازتون کجاس؟

سلام بله حتما راهی هست ولی گوشی هایی که بیش از ۳ سال خاموش هستند، متاسفانه از ثبت رجیستری همتا خار ...

ینی امکان تعمیرش هست؟

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه هنزفری خوب میخوام قیمتش چنده؟از کجا بخرم چ مارکی؟البته ساده ترین نوعش

سلام

مدل گوشیتون رو بفرمایید

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2731
قطعا

ممنون از راهنماییتون

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!

سلام  خسته نباشید من دوتا گوشی دارم یکی نوکیاان 73ویکی هواوی مدلش یادم نیست هردوبردش سوخته چندسال خرابن بدردتون میخوره؟ 

ماازهمون مردم باحوصله ایم که هرچه هستن اگرخوبن یابدن رواین زمين گرم وسردچشیده ها رَسم قشنگ موندنو خوب بلدن
2740

گوشیم آنتنش رفته به هیچ طریقی ام نیومد، هیچکی نتونست درست کنه

نوکیا ساده دو سیم کارته

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند  
اتفاقا دوتا گوشی j5 دارم یکیش همینه که استفاده میکنم و سالمه 1و دویست گفتن میخرن...اونم ک خرابه گوشه ...

سلام

من شمالم مازندران

ارزش داره بازم بستگی به خودتون داره

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
ببخشید سلام یادم‌رفت.سامسونگ j52016

سلام خواهش میکنم، اتفاقا

هندسفری فابریکش رو دارم میتونم ۲۰ تقدیمتون کنم

سلام  خسته نباشید من دوتا گوشی دارم یکی نوکیاان 73ویکی هواوی مدلش یادم نیست هردوبردش سوخته چندس ...

سلام عکسشو محبت کنید، ان شالله خریداری میشه

گوشیم آنتنش رفته به هیچ طریقی ام نیومد، هیچکی نتونست درست کنه نوکیا ساده دو سیم کارته

سلام

درست میشه

آی سی آنتن تعویض باید بشه

سلام درست میشه آی سی آنتن تعویض باید بشه

تهرانید؟

مهربان و ملایم باش، اجازه نده دنیا تو را زمخت و خشن نماید… به درد و رنج اجازه نده تو را بیزار نماید… به تلخی ها اجازه نده، شیرینی زندگیت را، از تو بربایند