2733
2734
عنوان

آیا توی خونه، گوشی بلااستفاده و معیوب دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 55 پست
سلام..یه گوشی a3سامسونگ دارم آبخورده...و بردش سوخته...تاچ السیدیش چقد میارزه؟

سلام

اگر سالم باشه ۷۰۰

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام اگر سالم باشه ۷۰۰

والا باز شده و گفتن سالمه...منتها چون گوشی داریم قصد تعمیرشو نداریم...شما خریدارش هستید؟هرجا بردیم گفتن 500 برمیداریم...و چون یجا بهمون گفت 900 میارزه نفروختیم

هر کی با ما مشکل داره....مشکل گشا ابلفضل...😊
2731
والا باز شده و گفتن سالمه...منتها چون گوشی داریم قصد تعمیرشو نداریم...شما خریدارش هستید؟هرجا بردیم گ ...

من والا بردش رو ندارم و بکارم نمیادش

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...

سلام  هارد گوشی سامسونگ کور2چه قیمتی هست؟؟گوشیم رو روت کردم خواستم انروت کنم  وسط فلش زد باطری خالی خاموش شد دیگه هم بالا نمیاد یعنی اصلا روشن نمیشه 😢گفتن بزار تا گوشی معیوب بیاد  قطعش رو عوض کنیم میخواستم ببینم قیمت دارین اگه بتونم نو بگیرم انقدر معطل نشم 

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
سلام  هارد گوشی سامسونگ کور2چه قیمتی هست؟؟گوشیم رو روت کردم خواستم انروت کنم  وسط فلش زد ب ...

سلام

با هزینه تعویض ۲۵۰

2740
سلام گوشی هواویg630دارم تازه بردشو عوض کردم نتش همشeچرا

سلام

توی تنظیمات

شبکه

بیشتر

نوع شبکه

lti یا 4g ,رو انتخاب کنید

سلام با هزینه تعویض ۲۵۰

تشکر.یعنی درست میشه الان اصلا نمیتونم گوشی بخرم باید همون رو تعمیر کنم به نظر شما هم هاردش سوخته؟

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
تشکر.یعنی درست میشه الان اصلا نمیتونم گوشی بخرم باید همون رو تعمیر کنم به نظر شما هم هاردش سوخته؟

بله

با تعویض هارد درست میشه