2737
2739

بی بی چکم  منفی بود بعد از یک ساعت رفتم بندازمش دیدم یه هاله انداخته 

به نظرتون قابل اعتماد هست ☹☹☹

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

چندم سیکل هستید؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

منکه قبلنا بی بی زدم بعد ۳ روز هم نگا کردم منفی منفی بود

تــیکر دلــخــوشی   😔😔                            دلـــم نی نی سالم خوشگل ناز،جیگر .پسر تپل مپل میخاد....خداااااا تورو خداااااا😢💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره هاله ش اگه یکم رنگ گرفته باشهه مثبت میشه بعد یه مدت منم اولین بی بی چکم قبل از موعد دیز رنگ گرفت

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
عزیزم ۶ روز گذشته از پریودم 

من ۲۶سیکلم زده بودم بعد نیم ساعت هاله انداخت ومثبتم بود ولی تو۸هفته سقط شد

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
آره هاله ش اگه یکم رنگ گرفته باشهه مثبت میشه بعد یه مدت منم اولین بی بی چکم قبل از موعد دیز رنگ گرفت

این ماه انتقال جنین دارم  کاشکی مثبت بود 😭

فردا میخواستم برم دکتر دارو بده پریود بشم 

اخه یبار بیشتر نزدیکی نداشتم 

گفتم دل الکی خوش نکنم 😁

2738
عزیزم ۶ روز گذشته از پریودم 

ولی اگه از پریودت گذشته برو آز بده ممکنه بارداری ضعیفی باشه تیتر بده مشخص میشه

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
من ۲۶سیکلم زده بودم بعد نیم ساعت هاله انداخت ومثبتم بود ولی تو۸هفته سقط شد

انشاالله به زودی نینی دار بشی عزیزم 

عکس شو بده

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰
این ماه انتقال جنین دارم  کاشکی مثبت بود 😭 فردا میخواستم برم دکتر دارو بده پریود بشم  ...

انشاله باردار باشی و نیاز به کاشت نباشه منم قرار بود برم برای پانکچر که دیدم باردارم

2706