2733
2739
عنوان

بدبيني در بارداري

241 بازدید | 19 پست

سلام . من هفته نه بارداري هستم . يه بار هم سقط داشتم كه خيلي اذيت شدم . خيلي خيلي عصبي و پرخاشگر شدم و همش گريه ميكنم . احساس تنهايي شديد ميكنم .تمام مدت بدبينم به بارداريم و سالم بودن بچه . اصلا" كلا" منفي شدم چيكار كنم ؟؟؟ 😭😭😭😭خيلي شرايط بدي دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین حق داری به خاطر تجربه ایه که داشتی. الان نه هستی سه هفته دیگه هم تحمل کن

دیگه خیلی احتمال سقط کم میشه بعد سه ماه.

حواستو پرت کن دور و برتو شلوغ کن

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر

ایشالا اینبار بی خطره.منم مثل شما بودم کل بارداریم با گریه گذشت فک رایی بد و منفی مدام تنفر از ادمایی خاص و نزدیک بهم بعد از چند ماه از زایمانم کم کم خوب شدم.همش بخودت بگو بخاطر هورمونات هست و نذار فکر باعث که بهترین حسا مثل حس مادر شدن و ...ازت بگیره خودت با سیسمونی و ....سرگرم کن .از همه مهمتر کسی رو نرنجانيد بخاطر حساسیت 

2738

وای تو منی یا من توام منم سقط داشتم الانم هفته11 هستم خیلی افسرده و پرخاشگر شدم گوشه گیر شدم اصن نمیخام کسیو ببینم و رو دررو بشم همش از آدما فراری از عاشقا گریزون حالا لای لای لای نای نای نای 😂اخرش اینو گفتم یکم روحیت باز بشهه از قوم شوهرم چندشم میاد نمیدونم چرا

عزیزم منم مثل خودتم😭😭 منم شرایطم مثل توعه الان فقط التماس خدا میکنم این یکی بمونه برام الان ۷هف ...

😭😭تحملم تموم شده ... هنوز به سر كارم هم نگفتم كه مبادا كارم رو از دست بدم 

2706