2737
2739

من سه سال مصرف کردم اینطور نشد

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعاااا؟؟آخییششش مشکلت چی بود عزیزم

Pco 

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
منظورت همون پلی کیستیکه؟

بله

2738
خدا خیرت بدهههههههه عزیززززم..انشاالله هرچی از خدا میخوای بهت بده😘😘😘

منم خوردم اين قرصو چن سال زمان دختري

جاي نگراني نيس

اگه بتوني بادوم شيرين بخور كه هورمون از بدنت راحت دفع شه 

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍