2733
2734
عنوان

یه سوال خانمانه دارم😑میشه بیاید؟

295 بازدید | 21 پست

من تو اسفند پریود شدم . دوباره دوازده روز بعد یعنی از روز اول عید پریود شدم . دوباره امروز هم پریود😑

کسی مشابه من بوده یا اطلاعی داره ک ببینم من چمه آیا😐

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

باید بررسی بشی ازمایش و چکاپ و سونو

شاید تنبلی تخمدان

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واشرت شل شده    

به احتمال زیاد همینه😂

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
قرص جلوگیری نخوردی؟

نه 

مجردم

2738
باید بررسی بشی ازمایش و چکاپ و سونو شاید تنبلی تخمدان

وقت گرفتم امروز افتاد سه شنبه

به خاطر تغییر فصله احتمالا

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
حتما دکتر برو معاینه انجام بده ولی احتمال زیاد بهم ریختگی هورمونیه 

خودمم همینفکرو میکنم 

چون من ک هیچ وقت سابقه جوش نداشتم یکماه و نیمه صورتم مدام جوش داره

وقت گرفتم برم

روزاول عیدکه پریودشدی تاالان سیکلت 22روزه میشه زیادم بدنیست

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
علائم تنبلي تخمدان چيه؟

جلو افتادن و عقب افتادن پریود

نداشتن تخمک گذاری

لکه بینی و...

ولی درکل باید با ازمایش و سونو تایید بشه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706