2733
2734

سلام دوستان من الان توی هفته هفت هستم,یه مشکل دارم اونم اینکه وقتی دراز کشیدم یه دفعه بلند میشم شدید تخمدونام درد میگیره ,کسی این مشکل رو داشته ؟کسی میدونه چرا اینجوریه ؟

عاديه عزيزم به خاطر اينكه رحمت داره بزرگ ميشه دچار انقباض ميشه،آروم بلند شو

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی عزیزم,من سینه هام درد میکرد و  موعد پریودم یه لک دیدم و دیگه فطع شد بیبی چک زدم مثبت بود

انشاالله صحیح وسالم بغلش بگیری عزیزم😍😍

واسم ی صلوات میفرستی؟؟😍😍😍ممنونم دووستم
2738
حالا هفته بعد نوبت دکتر دارم برم ببینم چی میگه 

من هفته ۲۰ هستم عزیزم طبیعیه ازاولم داشتم تا الان نگران نباش برای من تو سرفه هم درد داره شیاف میزارم کم میشه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
جدی؟دکتر نگفت چرا اینطوریه ؟

نه عزیزم طبیعیخ بالاحره رحم جا باز میکنه به شکمت فشار میاد کش میاد بزرگ میشه دردام هست دیگه البته مراقب باش عفونت نداشته باشی چون تو عفونتم زیردل درد میکنه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2706