2733
2734
عنوان

💛💙(((((تاپیک جامع و دایمی جهیزیه)))))💚❤

| مشاهده متن کامل بحث + 228758 بازدید | 7885 پست
اشپزخونه زبرا خوبه برای اون پنجره و در هرچی دلت بخواد میتونی بزنی ولی شلوغ نباشه چون در و پنجره نزدی ...

زبرا زو براي آشپزخونه ميخوام

ناهار خوري هم اتفاقا قرار اونجا بزاريم

حالا چون دو تا پنجره كنار همه به قول شما نبايد شلوغ باشه

به در وصل شدنيا كدوماست؟

اره عالیهههه😍😍 انشالله خوش بگذره بهتون 🤗 

مرسی عزیزم.چون دل خوشی از خونوادش ندارم.میخوام  تنها باشیم😳

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.بی خیالی سپر هر درد است😢پس میخندم 😃آنقدر میخندم 😂که غم از رو برود😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زبرا زو براي آشپزخونه ميخوام  ناهار خوري هم اتفاقا قرار اونجا بزاريم  حالا چون دو تا پنج ...

ازینا که یه فلزایی به در وصل میشه پارچه وسط در جمع میشه مثل پاپیون میشه 

پرده برای اونجا حریر کار کن عالی میشه

خدایا شکرت...   
ساعت خودش دسته اش استیله یه کم سنگینه خودش میخواست یه ساعت سبک تر برداره اونروز....ولی پولم به انداز ...

من یه بار یه مدت رفتم طراحی که واسه تولدش چهره شو طراحی کنم یه کادو متفاوت بشه اما دیر شروع کردم نرسیدم به موقع نتونستم بکشم، گفتم شاید یه ایده باشه واسه ات.. 

همسر من که خوشحال میشه چون یه کادو شبیه بقیه کادو های همیشگی نیست بازم خودت می دونی 🤗😘

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
2728
من یه بار یه مدت رفتم طراحی که واسه تولدش چهره شو طراحی کنم یه کادو متفاوت بشه اما دیر شروع کردم نرس ...

والا من از بس نقاشیم بده .

دیگه اگر بکشم میشه کاریکاتور نه طراحی😂اونوقت ناراحتم میشه

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.بی خیالی سپر هر درد است😢پس میخندم 😃آنقدر میخندم 😂که غم از رو برود😘
سلام سودا جون...خوبی؟ والا تولد آقامونه دنبال کادو واین برنامه هام...چه خبر خوبین؟

سلام عزیزم مرسی ، تو خوبی دلتنگت شدم😍

مبارک باشه ، سلامتی

تیکر رسیدن به آرزومه😍⭐                             خدایاشکرت🙂❤️                                         🕊️✨
والا من از بس نقاشیم بده . دیگه اگر بکشم میشه کاریکاتور نه طراحی😂اونوقت ناراحتم میشه

😂🤣😂 نه منظورم این بود بده چهرشو طراحی کنن که الان یادم اومد خیلی وقت نمونده تا تولدشون باید یه چیزی مثل ادکلن، پیراهن، ست ریش تراش و... بگیری دیگه حالا با توجه به بودجه ات 😶🤗

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
2738
😂🤣😂 نه منظورم این بود بده چهرشو طراحی کنن که الان یادم اومد خیلی وقت نمونده تا تولدشون باید یه چی ...

اینجا که کسی نیست برا طراحی😂

حالا یه فکری میکنم.مرسی عزیزم🙏

قشنگه عزیزم برای منم تو این سبکاست😍

اه؟عکسشو میفرستی؟؟

روتختی صورتی بهش میاد؟؟؟

2706