2733
2734
عنوان

💛💙(((((تاپیک جامع و دایمی جهیزیه)))))💚❤

| مشاهده متن کامل بحث + 228764 بازدید | 7885 پست
آره همین هفته، یخچال، ماشین لباسشویی،ماشین ظرفشویی،اجاق گاز،مایکروفر،جاروبرقی،تک به تک نمیدونم قیمتا ...

خوش بحالت ما که بابام همه رو خریده.من همه رو الجی خریدم زیادم گرون نشد.البته وقتی دلار شد10 تومن چند ماه پیش اونم بدون گارانتی

یخچالم 14

لباسشویی 4200

تلوزیون الجی 55 اینچ 5500

وبرقیای دیگه هم کامل گرفتم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.بی خیالی سپر هر درد است😢پس میخندم 😃آنقدر میخندم 😂که غم از رو برود😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جارو برقی فکر کنم ۳ تومن شد

بوش اصله؟

چون گفتن تقلبی شده من ترسیدم بخرم

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.بی خیالی سپر هر درد است😢پس میخندم 😃آنقدر میخندم 😂که غم از رو برود😘
2731
چقدر خوب که زودتر خریدید الان مثلا یخچالای ال جی بالای ۲۰میلیونه🤪

اره.شانسم بود.

سرویس پذیرایی چی خریدی؟

2740
کدوم رنگو گرفتید؟ چند شد؟

همون مشکی خریدم

1350

مشکی بهتره بخر.اینا رنگیش بد میشه زرد میشه

اره.شانسم بود. سرویس پذیرایی چی خریدی؟

جز اینا تلویزیون و دوتا فرش برای اتاقا و مبل ال راحتی رو هم نامزدم خریده، اینارو چمد ماه پیش خریده قیمتاشون الان خیلی متفاوته، من تازه میخوام شروع کنم، باید فرش بخرم، احتمالا ۳تا ۶ متری ، ظرف و ظروف،شاید باز مبل، چرخ گوشت و غذا ساز و این چیزا ،اصلا هم از مارک وسایل سردرنمیارم و نمیدونم چی خوبه چی بد،

جز اینا تلویزیون و دوتا فرش برای اتاقا و مبل ال راحتی رو هم نامزدم خریده، اینارو چمد ماه پیش خریده ق ...

چرخ گوشت من سانی خریدم آبغوره گیر هم میشه فک کنم 900 تومن شد

آبمیوه گیرم چندکاره کاپر خریدم

اینم چند ماه پیش خریدید ۱و ۳۵۰؟ یا تازگیا؟

نه چند ماه پیش خریدم

دوماه قبل عید

مرسی عزیزم،منم هر وقت چیزی خریدم میام قیمتشو میگم اینجا

مرسی راهنمایی هم خواستی در خدمتم.

2706