2737
2739

❌امکان تشخیص جنسیت جنین از هفته هفتم میسر شد

🔹محققان کشورمان موفق به طراحی و تولید کیت‌های تشخیص مولکولی با دقت تشخیص بالا شده‌اند که با کمک آن‌ها می‌توان جنسیت جنین را در هفته‌های اول بارداری (از هفته هفتم) با دقت بالای ۹۸ درصد تعیین کرد.

صرفا جهت اطلاع:

www.sje.ir

@serfan_jahate_ettela

مطمئنی تو کشور هست ومطمئنی از هفته هفتمه؟

من تو نت خونده بودم تو کشورهای دیگه هست ولی موقع خودم چندتا داروخانه رفتم پرسیدم حتی نمی دونستن چی هست

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارترجان ببخشیدمجبورم ایمجاسوالموبپرسم.معذرت میخوام بازم.

خانمهامن 34هفته 2روزمه گلاب به روتون رفتم دستشویی وقتی خودمو خشک میکردم روی دستمال لکه خون دیدم خطرناکه؟کسی تجربه داشته

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
مطمئنی تو کشور هست ومطمئنی از هفته هفتمه؟ من تو نت خونده بودم تو کشورهای دیگه هست ولی موقع خودم چند ...

اره جدیده.عکسشم که هست.

من کیت تخمک گذاری دیده بودم اینو نه.فکر کنم تازه وارد بازار شده چون تولید شده و عکس داره

استارترجان ببخشیدمجبورم ایمجاسوالموبپرسم.معذرت میخوام بازم. خانمهامن 34هفته 2روزمه گلاب به روتون رف ...

خواهش میکنم گلم من از 30دهفته اینجور شدم و چندروز بعد نی نی هام رودرس دنیا اومدن 31هفته کامل نشده بود 

خواهش میکنم گلم من از 30دهفته اینجور شدم و چندروز بعد نی نی هام رودرس دنیا اومدن 31هفته کامل نشده بو ...

عزیزم زودرس نی نی هاتون چقدر تو دستگاه بودن 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2740
خواهش میکنم گلم من از 30دهفته اینجور شدم و چندروز بعد نی نی هام رودرس دنیا اومدن 31هفته کامل نشده بو ...

استرس گرفتم خیلی.ففط ظهریکم درد مثل پریودی داشتم اونم فقط کمظهریکم.برم بیمارستان یعنی؟

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
استرس گرفتم خیلی.ففط ظهریکم درد مثل پریودی داشتم اونم فقط کمظهریکم.برم بیمارستان یعنی؟

نترس من درد نداشتم اصلا بعد کیسه ابم پاره شد رفتم

حدود 2ماه دستگاه بودن

استارترجان ببخشیدمجبورم ایمجاسوالموبپرسم.معذرت میخوام بازم. خانمهامن 34هفته 2روزمه گلاب به روتون رف ...

باید بری دکتر.لکه بینی تو هفته های آخر نشانه زایمانه.در عرض یک تا دوهفته بعدش احتمالا زایمان انجام میشه.

ولی چون می تونه نشانه جدا شدن جفت باشه حتما باید برین دکتر

منتظر سابق هستم.یک شب فکنم نی نی یار با شوهرش دعواش شده بود،مدام تاپیک می ترکوند و کابری لغو می کرد.منم به خاطر یک پست چند کلمه ای که شاید یکم بوی سیاسی بودن می داد،لغو کاربری شدم.اونجا بود که جواب سوالمو گرفتم که می گفتم اینایی که لغو کاربری میشن مگه چکار می کنن و چی میگن....
نترس من درد نداشتم اصلا بعد کیسه ابم پاره شد رفتم حدود 2ماه دستگاه بودن

خداحفظشون کنه واستون.یکم خیالم راحت ترشد

باید بری دکتر.لکه بینی تو هفته های آخر نشانه زایمانه.در عرض یک تا دوهفته بعدش احتمالا زایمان انجام م ...

مرسی بابت راهنماییت عزیزم.حتمامیرم بیمارستان