2733
2739

فکر کنید این چند روزه شهرتون همش بارون و باد و ابره.ساعت سه ی آفتاب  خوبی زد گفتم ببرمون پارک ی دفعه مث جن زده ها گفت چه پرتوقعی.نمیبرم.منم چون پسرم داشت نگاه دهنم میکرد گفتم باشه نبر چرا همچین می‌کنی .بعد خودش پشیمون شد هی می‌گفت حاضرشو بریم ولی خیلی بهم برخورد.نرفتم.الانم خودش رفته بیرون.خیلی عصبیم از دستش اینقدر ازش توقع نداشتم پررو شده هشت ساله ازدواج کردیم این شش ساله مسافرتی نرفتیم.همش میگم دستش خالیه ولش کن.قرار بود امشب شام گردن اون باشه ولی دلم میخواد ی چیزی درست کنم منتشو نکشم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
از چی بدش میاد ؟ همونو بپز😑

خخخ از ماکارونی شکل دار.ولی گوشت چرخی نداریم سویا هم نداریم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

یه چیز ساده درست کن که بهونه نداشته باشه منتم نکشی 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2738

یه چی درست کن بدش میاد خخخخ .شوخی من شام درست نمیکنم باشم .ولی شما بحرف من گوش نکن

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
2706